Już tylko dziewięciu uczestników pozostało na arenie walki o sukces w świecie mody. Tylko tylu szczęśliwców poleci do Izraela. To niespodzianka, którą Michał Piróg ogłosi w domu modeli chwilę po zakończeniu wcześniejszego panelu. Będzie tylko chwila, by spakować walizki i udać się na lotnisko.
W Tel Avivie uczestników przywita Joanna Krupa oraz przedstawi pierwsze zadanie. Casting u znanych izraelskich projektantów. Michal Negrin i David Sasoon ocenią modelki
i modeli, którzy wystylizują się w ich kreacje, przejdą po wybiegu oraz zaprezentują swoją książkę ze zdjęciami. Nie wszyscy dobrze zniosą presję czasu oraz komunikację w języku angielskim.
CZYTAJ TAKŻE:
MICHAEL MIKOŁAJCZUK: NIE UWAŻAM, ŻE SŁUSZNIE ODPADŁEM Z "TOP MODEL" [WIDEO]
"TOP MODEL" ODCINEK 7. SPORTOWA SESJA W RUCHU [GALERIA]
Kolejne zadanie czeka w Jerozolimie. Uczestnicy podzieleni na 3 grupy będą musieli zrobić sobie zdjęcia nawzajem w sytuacjach codziennych, tym samym odkrywając uroki tego wyjątkowego miejsca.
Na zakończenie modelki i modele wezmą udział w sesji zdjęciowej nad Morzem Martwym. Żar poleje się z nieba, gdyż ten dzień okaże się najgorętszym w roku. Temperatura powietrza wyniesie 47°C. Kto najlepiej poradzi sobie w ekstremalnych warunkach?
Gościem specjalnym odcinka będzie Anna Jurgaś - redaktor naczelna magazynu „Glamour”, która na panelu wraz z jurorami oceni sesję zdjęciową znad Morza Martwego.
Kto tym razem odpadnie z "Top model"? Przekonamy się już w poniedziałek, 26 października o godz. 21:30 w TVN!
