MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11.04.2015, odcinek 6. Wygrał Stefano Terrazzino [ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 6. (fot. Polsat)
"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 6. (fot. Polsat)
Stefano Terrazzino idzie jak burza. Po raz drugi z rzędu wygrał odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo". W jakiej postaci urzekł tym razem? W kogo wcielili się pozostali uczestnicy? Sprawdźcie!

Wykonaniem przeboju "Twist and Shout" zespołu The Beatles rozpoczął się 6. odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo". Zaśpiewali go: Paweł "Ringo" Królikowski, DJ "George" Adamus, Maciek "Lennon" Dowbor, Piotr "McCartney" Gąsowski. Następnie na scenie pojawili się:

  1. Mateusz Matti Jakubiec jako Ricky Martin - "Livin'La Vida Loca"
  2. Anna Czartoryska - Niemczycka jako Gotye - "Somebody that I used to know"
  3. Grzegorz Wilk jako Janusz Panasewiz, Lady Pank - "Mniej niż zero"
  4. Stefano Terrazzino jako Cesaria Evora - "Besame Mucho"
  5. Kaja Paschalska jako 50 Cent - "In Da Club"
  6. Robert Rozmus jako Ałła Pugaczowa - "Wsio Mogut Karoli"
  7. Kasia Cerekwicka jako Mariah Carey - "Without You"
  8. Kasia Ankudowicz jako Natalia Oreiro - "Cambio Dolor"

CZYTAJ TAKŻE:
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" ODCINEK 6. STEFANO TERRAZZINO JAKO CESARIA EVORA [WIDEO]
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" 4.04.2015, ODCINEK 5. WYGRAŁ STEFANO TERRAZZINO [ZDJĘCIA]

Rywalizację o czek dla wybranej organizacji charytatywnej zaczął Matti Jakubiec, który wcielił się w Rickiego Martina w otoczeniu zjawiskowych kobiet w hicie w "Livin’ la Vida loca". – Przy twoich występach istotą jest – zwrócił się do Małgorzaty Walewskiej Paweł Królikowski – by się przebić, przyćmić chór i orkiestrę. I Mateuszowi się to udało, mimo tego, że miał koło siebie ten niebywały balet, który odbierał wzrok i rozum niektórym.

Anna Czartoryska-Niemczycka przeistoczyła się w Gotye w piosence "Somebody That I Used to Know". – To jest bardzo trudna piosenka do zaśpiewania (…). Ten wachlarz emocji, który się pojawia jest bardzo szeroki (…) To było poruszające i hipnotyzujące. Bardzo mi się podobało – mówił DJ Adamus. W tym odcinku Grzegorz Wilk zachował swoją płeć. Odtwarzał postać Janusza Panasewicza z zespołu Lady Pank. Zaśpiewał "Mniej niż zero". – _Idealne wcielenie, po prostu fantastycznie (…) Udało ci się ociosać barwę głosu, żeby była podobna (…) No świetnie! _– komplementowała Grzegorza Małgorzata Walewska.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Dalszy ciąg artykułu pod wideo ↓

Stefano Terrazzino zmierzył się z charyzmatyczną divą Cesarią Evorą. Małgorzata Walewska wstała i uściskała Terrazzino. – Zaśpiewałeś to wokalnie przepięknie, ale przede wszystkim jesteś rewelacyjnym aktorem, wspaniałym cudownym aktorem – zachwycała się wzruszona Kasia Skrzynecka. 50 Centem w "In Da Club" stała się Kaja Paschalska, która największy problem miała nie ze śpiewaniem męskim głosem, tylko z poruszaniem się jak mężczyzna. – Tak się bałem, że jak weźmiesz te 50 centów do ręki to rozmienisz się na drobne. A tymczasem zabrzmiałaś jak dwudziestodolarowa moneta! – mówił Paweł Królikowski.

Robert Rozmus podzielił los Stefano z poprzedniego odcinka. Musiał zmierzyć się z rosyjską piosenką, tym razem w wykonaniu królowej radzieckiej estrady Ałły Pugaczowej. Zaśpiewał "Wsio mogut koroli", za którą w 1978 r. Ałłę nagrodzono Grand Prix II Festiwalu Interwizji w Sopocie. – Ty dziś porwałeś tutaj tłumy, nie mniej żywiołowo niż robiła to pani Ałła na festiwalach, które ja pamiętam, jak byłam rzeczywiście jeszcze bardzo małą dziewczynką. To była jedna z idolek mojego dzieciństwa. Moimi idolami byli Karel Gott, Helena Vondrackova, Ałła Pugaczowa, Jirzi Korn i Zbigniew Wodecki. Robert, piękny damski wokal – zachwyciła się Kasia Skrzynecka.

Kasia Cerekwicka wylosowała Mariah Carey, piosenkarkę, która wzbudza paniczny strach u wielu wokalistek. Wykonała "Without You". Musiała wspiąć się na prawdziwy wokalny Mount Everest. I udało się. – Jestem szczęśliwa, że biorę udział w tym programie, między innymi dlatego, że mogłam poznać ciebie, zobaczyć jakim bardzo jesteś utalentowanym człowiekiem, naprawdę chapeaux bas – Małgorzata Walewska była niemal w siódmym niebie. Kasia Ankudowicz przypomniała widzom… hit "Cambio dolor" Natalii Oreiro, wielkiej gwiazdy latynoamerykańskiej. – _Uwielbiam twoje poczucie humoru i twój dystans do samej siebie. Uwielbiam twoje poczucie rytmu i wspaniale się ruszasz. Wokalnie było troszkę gorzej, ale umówmy się wokalnie oryginał jest też nienajlepszy. Śliczna jeste_ś – podsumowała występ Kasi Małgorzata Walewska.

W głosowaniu jurorów wszystkie 10-ki zgarnął Stefano Terrazzino. Dodatkowe 15 punktów przyznali mu uczestnicy. Tym sposobem Stefano po raz pierwszy w historii programu stał się uczestnikiem, który wygrał dwa programy z rzędu. Czek na 10 000 zł przekazał organizacji L’Arche, zajmującej się pomocą dla niepełnosprawnych intelektualnie dzieciom. A w następnym odcinku: Steven Tyler, Wojciech Młynarski, Halina Mlynkova, Mick Hucknall, Sean Paul, Stanisław Soyka, Adele, John Travolta.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Manuel zyskuje sprzymierzeńca, który rozumie jego ból!

Manuel zyskuje sprzymierzeńca, który rozumie jego ból!

Katarzyna zostaje ścięta! Rzuca klątwę na Kraków!

Katarzyna zostaje ścięta! Rzuca klątwę na Kraków!

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn