"Wieczna miłość" odcinek 148. w czwartek, 4.04.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv
Galip (Burak Sergen) został porwany, a Kemal (Burak Özçivit) nie zdaje sobie sprawy z tego, że informacja o ciąży Asu (Melisa Aslı Pamuk) to sprawka Emira (Kaan Urgancioglu). Dziewczyna jest załamana.
W 148. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan (Neslihan Atagül) podsłuchuje rozmowę Emira i Reshata. Słyszy, że mąż chce wrobić Kemala w porwanie Galipa. Chce powiadomić go o wszystkim, w nerwach potrąca plastikowe skrzynki, które z hukiem spadają. Wchodzi do chłodni, żeby ukryć się przed Emirem i Reshatem, który wchodzi do środka, ale jej nie zauważa. Zamyka jednak Nihan od zewnątrz!
Kemal znajduje się w magazynie z Galipem. Nagle dzwoni do niego Nihan i błaga o pomoc. Wtedy podjeżdża też policja. Kemalowi udaje się uciec, ale zauważa go Hakan. Od tej pory policja szuka Kemala, podejrzanego o próbę porwania Galipa Kozcuoglu. Tymczasem, porzucona przez Kemala Asu postanawia się zabić. Chce zażyć tabletki i popić whisky. Wcześniej pisze list do Kemala.
