Spis treści
Kim jest Elżbieta Czabator?
Elżbieta Czabator szukała miłości w 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niestety, nie miała szczęścia; kandydat, na którego postawiła w końcowych odcinkach show, czyli Marek, okazał się nie do końca szczery... Wystarczyło, że kamery zniknęły, a mężczyzna pokazał swoją prawdziwą twarz. Dla rolniczki był to ogromny cios, chociaż niestety widzowie nie byli zaskoczeni; już po kilku odcinkach obserwacji Marka przewidywali, że mężczyzna coś ukrywa i nie jest sobą przy ekipie TV.
Chociaż Elżbieta Czabator nie znalazła miłości w „Rolniku”, to miała szansę poznać przyjaciół, na których może liczyć do tej pory! Nie jest tajemnicą, że rolniczka bardzo zaprzyjaźniła się ze Stanisławem Pytlarzem oraz Kamilą Boś, a do tego... ma świetny kontakt, z kandydatami, których odrzuciła!
Elżbieta Czabator chwali się starszą córką!
Elżbieta Czabator ma troje dzieci, z czego widzowie najlepiej mogli poznać jej najmłodszą córkę, Wiktorię, która towarzyszyła mamie przy nagraniach programu. W czerwcu tego roku dziewczyna stanęła na ślubnym kobiercu, a na weselu Elżbieta Czabator bawiła się w towarzystwie... Piotra Huberta Langforta z „Sanatorium miłości”!
Teraz Elżbieta Czabator postanowiła pochwalić się swoją starszą córką, 39-letnią Eweliną. Okazuje się, że o kobiecie rozpisuje się norweska prasa i stawia ją za przykład człowieka sukcesu! Dumna mama napisała w mediach społecznościowych:
Oto przykład człowieka sukcesu❤️ wyjeżdżając do Norwegii nie znała ani jednego słowa w tym języku, ale bardzo chciała dojść do celu i udało się - ukończyła studia❤️Nie było łatwo, ale sukces jest jeszcze większy, ponieważ dostała pracę o którą walczyło bardzo dużo ludzi ❤️. Dziś pisze o tym norweska prasa👌. A tym człowiekiem sukcesu nie jest nikt inny jak moja córka Ewelina ❤️, rozpiera mnie duma więc musiałam się z wami podzielić ❤️😘.
Gratulujemy!
Zagraniczna prasa zachwyca się jej córką! Elżbieta Czabator ...
