"365 dni". Blanka Lipińska z rodzicami, piękna Anna Maria Sieklucka i groźny Michele Morrone na premierze. Kto jeszcze się pojawił?

Za nami uroczysta premiera filmu Blanki Lipińskiej "365 dni". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć oczywiście autorki książki oraz odtwórców głównych ról: Anny Marii Siekluckiej i Michele Morrone. Kto jeszcze pojawił się na premierze "365 dni'?

"365 dni" - gwiazdy na premierze

W czwartek, 6 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej "365 dni". Na wydarzeniu autorka pojawiła się w towarzystwie rodziców. Oczywiście nie mogło także zabraknąć filmowych Laury i Massimo czyli Anny Marii Siekluckiej i Michele Morrone, którzy prezentowali się bardzo elegancko.

Na ściance można było zobaczyć gwiazdy, które także grają w "365 dni": Magdalenę Lamparską, Natalię Janoszek, Nataszę Urbańską, Otara Salaridze i Gabriela i Rafała z "Królowych życia".

Premierę "365 dni" uświetniła obecność innych gwiazd: Jarosława Jakimowicza, Krzysztofa Ibisza, Tomasza Oświecińskiego, Joanny Racewicz.

Zobaczcie, kto pojawił się na tym wydarzeniu.

Blanka Lipińska w "InstaHistoriach"

[facebook]https://facebook.com/telemagazynpl?tabs=;strona[/facebook]

"365 dni" - o czym jest?

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnia próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn