Adamczyk, Karolak i Topa w triathlonie [ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Rafał Meszka / newspix.pl
Czy ktoś ich o to podejrzewał?! Pływanie, bieganie i jazda na rowerze - czyli triathlon.

CZYTAJ TAKŻE:
PIOTR ADAMCZYK CHCE WYSTARTOWAĆ W TRIATHLONIE!
ADAMCZYK TĘSKNI ZA CZARTORYSKĄ

Morderczy trening zwieńczony ciężkimi zawodami. To jednak nie wystraszyło Tomasza Karolaka (40 l.), Piotra Adamczyka (39 l.) i Bartłomieja Topy (44 l.). Niemniej, wysiłek wymaga energii, więc asystenci aktorów musieli ich podkarmiać, by nie opadli z sił

90 kilometrów na rowerze, 1 900 metrów pływania i 21 kilometrów biegu - artyści pokazali, że są prawdziwymi twardzielami. Choć pot płynął im po czole, nie poddali się. Przez kilka godzin walczyli ze zmęczeniem, głodem i pragnieniem. Na szczęście mogli liczyć na wsparcie asystentów, którzy służyli pomocą i w razie potrzeby poili, a nawet karmili naszych bohaterów.

CZYTAJ TAKŻE:
KAROLAK NIE PŁACI AGENCJI OCHRONY?
ZUCH KAROLAK!

Karolak, Adamczyk i Topa podeszli do tematu jak prawdziwi zawodowcy. Przez pół roku przygotowywali się pod okiem trenera kadry narodowej. Nie było mowy o lenistwie. Trening odbywał się cztery razy w tygodniu, ale dzięki temu ich wysiłek nie poszedł na marne. Wszyscy trzej ukończyli zawody w regulaminowym czasie.

Teraz mogą pochwalić się nie tylko robiącymi wrażenie bicepsami, ale i wielkim sercem. Zebrane podczas zawodów pieniądze wpłyną na konto fundacji pomagającej dzieciakom cierpiącym na autyzm.

Zobacz również: Kubica wraca do zdrowia

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

DŁ - Spektakl "Korepetycje z Miłości" w Tetrze Powszechnym

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!
Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn