Aneta Zając wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?!

Redakcja Telemagazyn
Aneta Zając, gwiazda Polsatowskiej "Pierwszej miłości", prawdopodobnie pojawi się w tanecznym show swojej macierzystej stacji.

Aneta Zając, która gra Marysię w "Pierwszej miłości", być może już niedługo ujawni swoje taneczne zdolności. Jak donosi Afterparty.pl, aktorka zgodziła się wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"!

CZYTAJ TAKŻE:
"TANIEC Z GWIAZDAMI" BĘDZIE EMITOWANY W PIĄTKI O 20 NA POLSACIE!
BEATA TYSZKIEWICZ ZASIĄDZIE W JURY "TAŃCA Z GWIAZDAMI" W POLSACIE!

- Aneta długo rozważała zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami". Nie była jednak pewna czy uda się jej pogodzić wszystkie obowiązki z napiętym grafikiem treningów, szczególnie że teraz w jej życiu prywatnym trwa przeprowadzka z Wrocławia do Warszawy. W końcu jednak zgodziła się, uznając, że może to być dobra okazja, aby spróbować czegoś innego, poza aktorstwem - zdradziła w rozmowie z Afterparty.pl osoba z Polsatu.

CZYTAJ TAKŻE:
NATALIA SIWIEC W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"! ZATAŃCZY Z RAFAŁEM MASERAKIEM?!
MARTA GRYCAN NIE WEŹMIE UDZIAŁU W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn