Apple Martin to nowa, wschodząca gwiazda? Córka Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina po raz kolejny zadała szyku na nowojorskiej imprezie

Redakcja Telemagazyn
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Córka Gwyneth Paltrow, Apple Martin to nowa, młodziutka gwiazda nowojorskiego Tygodnia Mody. Pojawiła się w czarnej sukience, przypominającej koronkową halkę i wszystkie media rozpisują się tylko o niej. Zobaczcie, jak wyglądała.

Nie od dziś mówi się, że dwudziestoletnia Apple Martin pójdzie w ślady sławnej mamy, Gwyneth Paltrow i równie znanej babci, Blythe Danner. Oprócz aktorskiej mieszanki genów, otrzymała także w spadku urok słynnego taty, Chrisa Martina z zespołu Coldplay. Z takim „wyposażeniem” można tylko podbijać świat, co też Apple Martin chętnie czyni.

Niedawno wzbudziła sensację, biorąc udział w Balu Debiutantów. Niestety jej zachowanie zostało uznane przez internautów za aroganckie. Martin miała bowiem wpychać się przed kamerę. Sama idea balu dla dzieci bogaczy i arystokracji, również nie przypadła do gustu komentującym.

Apple Martin zrobiła już show podczas ubiegłorocznego Tygodnia Mody w Nowym Jorku, kiedy zaprezentowała się w kreacji Chanel. W tym roku promuje firmę kosmetyczną. Na jednej z imprez zjawiła się w czarnej, koronkowej sukni, typu halka oraz krwistoczerwonym makijażu ust. Jak sądzicie? Czeka ją wielka kariera?

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn