"Barwy szczęścia" odcinek 2236. Hubert odzyska świadomość? Klara dostanie od niego znak [CO SIĘ WYDARZY]

Redakcja Telemagazyn
W 2236. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara zauważy, że Hubert powoli zaczyna odzyskiwać świadomość! Czy Pyrka już niedługo wróci do zdrowia? Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2236. we wtorek, 14.04.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Hubert (Marek Molak) dał się namówić na udział w nielegalnych walkach w klatce, które organizował Szakal (Paweł Draszba), jego trener. Jeden z pojedynków zakończył się dla niego tragicznie... Doznał poważnego urazu mózgu.

Na całe szczęście lekarzom udało się wybudzić Huberta ze śpiączki, ale wciąż nie będzie z nim żadnego kontaktu. W końcu będzie musiał jednak nastąpił przełom. W 2236. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) zacznie sądzić, że jej mąż odzyskuje świadomość, że słyszy rozmowy wokół niego.

W pewnym momencie pisarka zauważy coś, co zinterpretuje jako znak od chorego Huberta. Czy to tylko myślenie życzeniowe? A może Pyrka naprawdę zaczyna dochodzić do siebie?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn