Casting do drużyny Beaty Kozidrak!

Redakcja Telemagazyn
Beata Kozidrak (fot. materiały prasowe)
Beata Kozidrak (fot. materiały prasowe) mat. prasowe
Wszyscy uzdolnieni wokalnie z Lublina i okolic mają szansę spotkać się oko w oko z gwiazdą!

CZYTAJ TAKŻE:
"BITWA NA GŁOSY" JEDNAK BEZ BEATY KOZIDRAK?
PIASECZNY, GAWLIŃSKI I KOZIDRAK W "BITWIE NA GŁOSY"

Już 22 sierpnia w Lublinie odbędą się przesłuchania do zespołu Beaty Kozidrak. Wszystkich chętnych zapraszamy przed Zamek Lubelski, przy ul. Zamkowej 9, na godz. 10.00.

Artystka stawia nie tylko na uzdolnionych, ale również na pracowitych ludzi. Czego mogą spodziewać się wybrańcy?

"*Będziemy bawić się w "Bitwie na głosy“, ale lajtowo nie będzie! Wycisnę z was wszystkie soki. Wszystko po to, żebyśmy przeżyli fantastyczną przygodę*“ - takie słowa kieruje wokalistka do wszystkich chętnych. Jeśli chcecie współpracować z jedną z największych gwiazd polskiej piosenki, stawcie się na castingu w Lublinie.

CZYTAJ TAKŻE:
PIOTR RUBIK W "BITWIE NA GŁOSY"
PIASEK NAJDROŻSZY W "BITWIE NA GŁOSY"

Wszyscy zainteresowani powinni przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się następnego dnia.

"Bitwa na głosy" pojawi się na antenie TVP 2 już 8 września.
Emisja w soboty o godz. 20.10.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn