"Dywizjon 303". Antoni Królikowski komentuje dystrybucyjne zamieszanie wokół filmu. Czy produkcja trafi wkrótce do kin? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Adriana Słowik
fot. Marek Szawdyn/Polska Press
fot. Marek Szawdyn/Polska Press
O filmie "Dywizjon 303" zrobiło się głośno na początku listopada, w kontekście problemów z dystrybutorem - firmą Kino Świat, która odstąpiła od umowy, zarzucając producentowi rażące naruszenie zasad produkcji filmu. Sprawę w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl skomentował Antoni Królikowski - jeden z aktorów biorących udział w produkcji.

„Dywizjon 303” – to wyczekiwana produkcja o polskich lotnikach, biorących udział w Bitwie o Anglię. W rolach głównych filmu, realizowanego na podstawie bestsellerowej książki Arkadego Fiedlera, występują Maciej Zakościelny i Piotr Adamczyk. Film reżyseruje Wiesław Saniewski.

"DYWIZJON 303" - CZYTAJ TAKŻE:

PRODUCENT FILMU ODPOWIADA NA ZARZUTY DYSTRYBUTORA KINO ŚWIAT [OŚWIADCZENIE]

"DYWIZJON 303". MACIEJ ZAKOŚCIELNY I PIOTR ADAMCZYK NA PLANIE FILMU O BOHATERSKICH PILOTACH [WIDEO+ZDJĘCIA]

O filmie zrobiło się głośno na początku listopada br., w kontekście problemów z dystrybutorem - firmą Kino Świat, która odstąpiła od umowy, zarzucając producentowi rażące naruszenie zasad produkcji filmu. Póki co dalsze losy "Dywizjonu 303", w tym data premiery, są nieznane. Sprawę w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl skomentował Antoni Królikowski - jeden z aktorów biorących udział w produkcji. -Proszę mi wierzyć, że robimy wszystko, żeby ten film powstał i żeby jego przekaz był zgodny z prawdą historyczną - zapewnił Królikowski.

Co jeszcze powiedział w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Antoni Królikowski? Czy produkcja trafi wkrótce do kin?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn