"Dzień Dobry TVN". Paulina Krupińska świętuje rocznicę ślubu i urodziny córki. Pokazała prezenty od męża!

Kamila Glińska
Paulina Krupińska świętuje 2. rocznicę ślubu i 5. urodziny córki. Z tych okazji pokazała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcia, w tym - prezenty od męża!

Paulina Krupińska świętuje rocznicę ślubu i urodziny córki

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka strzegą swojej prywatności jak oka w głowie. Media dowiadują się tylko tyle, na ile oni sami pozwalają. Z okazji 2. rocznicy ślubu była Miss Polonia i prezenterka "Dzień Dobry TVN" pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia z wesela. Dzień później złożyła piękne życzenia urodzinowe swojej córce.

Tradycyjny góralski ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki odbył się 26 lipca 2018 roku. Para była ze sobą już od kilku lat i nie informowała o zamiarach zalegalizowania swojego związku. Zaskoczyli swoich obserwatorów publikując zdjęcia w ślubnych strojach i z obrączkami na palcach. Z okazji 2. rocznicy ślubu Krupińska opublikowała zdjęcia z wesela oraz pokazała piękny bukiet czerwonych róż, który dostała od męża.

Dzień po swojej rocznicy, para świętuje 5. urodziny córki, Tosi. Krupińska pokazała w sieci zdjęcie swojej pociechy i napisała o niej piękne słowa.

Kocha ludzi i wszystkie żyjątka(nawet komarów jej szkoda????), zaprzyjaźnią się z prędkością światła, uśmiechnięta, niezwykle żywa i bardzo zwinna. Chciałaby być syreną albo księżniczką, marzy o tonie brokatu i posiadaniu wszystkich różowych sukienek świata.???? Każdego dnia zadaje tysiące pytań i często sama na nie odpowiada ???? Bez niej świat byłby mniej kolorowy, bo każdego dnia Nasz świat koloruje ???? Kochana córeczko bądź szczęśliwa i zdrowa ❤️

[instagram]https://www.instagram.com/p/CDI0asehzLN/[/instagram]

Internauci dołączyli do składania życzeń z okazji urodzin Tosi oraz rocznicy ślubu Pauliny i Sebastiana. Od nas również wszystkiego najlepszego!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

D
Dobrusia
Nie mogę narzekać mój mąż zawsze pamięta o naszych rocznicach ślubu. Na ostatnią dostałam do pracy wielki bukiet róż, przyniósł mi je kurier z poczty kwiatowej. Dziewczyny aż pozazdrościły, że mam takiego wspaniałego męża. Lepiej nie mogłam trafić.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn