"Elif" odcinek 162. Kenan zdemaskuje Erkuta? Tugce ucieka z domu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Erkut opuścił rezydencję Emiroglu, ale po drodze wpadł na Kenana. Co mu powie? Sprawdź, co wydarzy się w 162. odcinku serialu "Elif"!

"ELIF" ODCINEK 162. W ŚRODĘ, 27.12.2017 O GODZ. 14:00 W TVP1!

"ELIF" ODCINEK 162. W ŚRODĘ, 27.12.2017 O GODZ. 14:00 W TVP1!

Arzu (Cemre Melis Çınar) odzyskała pamięć i ukryła Erkuta (Umut Ölçer) w domu Emiroglu. Ten jednak postanowił się wymknąć.

W 162. odcinku serialu "Elif" uciekający ze stadniny Erkut wpada na Kenana (Altuğ Seçkiner). Mężczyzna przypomina sobie, gdzie wcześniej widział Erkuta i wpada we wściekłość. Ten opowiada mu jednak ustaloną z Arzu wersję zdarzeń i udaje mu się opuścić ranczo.

Tugce (Zeynep Öğren) postanawia uciec z rezydencji. Cała rodzina wpada w panikę po zaginięciu dziewczynki. Poszukiwania Elif (Isabella Damla Güvenilir) nadal nie przynoszą żadnych rezultatów. Gonca (Dilara Yüzer) orientuje się, że Arzu zaczyna sobie wszystko przypominać.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

k
kuba119
xdggydgdcghcvfvhxxdhjbdhjdbxd
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn