Portugalia - Walia
Środa, 6.07.2016, godz. 21:00
Stadion: Stade de Lyon, Lyon
Transmisja na żywo: TVP1, Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport 2
Relacja online w serwisie Gol24.pl
W pierwszym półfinale Euro 2016 Portugalia zmierzy się z reprezentacją Walii. Większość traktuje to spotkanie jako pojedynek dwóch najdroższych piłkarzy świata: Cristiano Ronaldo i Garetha Bale'a. Na francuskich boiskach częściej na bramkę rywali strzela CR7 i on ma też więcej asyst od swojego klubowego kolegi z Realu Madryt. Walijczyk z kolei uderza od niego z 2,5-raza lepszą celnością i do tego ma na koncie jednego gola więcej.
Portugalia wydarła półfinał Polsce po remisie 1:1 i rzutach karnych 3:5. Walia to natomiast jedno z największych zaskoczeń turnieju. W ćwierćfinale pokonała faworyzowanych Belgów 3:1. Zwycięzca meczu trafi do finału, w którym zmierzy się z triumfatorem drugiego półfinału - Niemcami lub Francuzami.
W TVP1 mecz Portugalia - Walia skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow. W kanałach Polsatu - Tomasz Hajto i Tomasz Włodarczyk.
CZYTAJ TAKŻE:
EURO 2016. PLAN TRANSMISJI PÓŁFINAŁÓW I FINAŁU. GDZIE OBEJRZEĆ? [TRANSMISJA TV I ONLINE]
EURO 2016. MECZ POLSKA - PORTUGALIA POBIŁ REKORD OGLĄDALNOŚCI W TV!
EURO 2016. POLSKA - PORTUGALIA! GWIAZDY WSPIERAŁY BIAŁO - CZERWONYCH! [GALERIA]

Wywiad z Michałem Probierzem, selekcjonerem polskiej reprezentacji
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Faustyna już żałuje, że poślubiła Daniela Martyniuka? "Jest ROZDARTA!" [Tylko u nas]
- Gabriela Kownacka ukrywała chorobę. Nikt nie mógł wejść do jej domu
- Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub. Ekspertka wzięła pod lupę jej kreację. TYLKO U NAS!
- Rutkowski instruuje rodzinę Seweryna! TE osoby poniosą konsekwencję za jego śmierć?!