"Gwiazdy". Komu kibicują Deląg, Mecwaldowski, Kościukiewicz i Fabijański? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Komu kibicują aktorzy?fot. Adam Guz/Polska Press
Komu kibicują aktorzy?fot. Adam Guz/Polska Press
Film "Gwiazdy" przenosi nas w świat piłki nożnej, wielkich talentów i marzeń. Zapytaliśmy aktorów grających w tej produkcji, komu kibicują na co dzień. Sprawdźcie, co powiedzieli!

"Gwiazdy" to historia inspirowana życiem Jana Banasia - piłkarza m.in. Górnika Zabrze i Reprezentacji Polski w czasach Kazimierza Górskiego. W filmie występują m.in. Paweł Deląg, Wojciech Mecwaldowski, Mateusz Kościukiewicz i Sebastian Fabijański.

Zapytaliśmy aktorów, czy są kibicami sportowymi, a jeśli tak - jakim drużynom kibicują. Okazuje się, że Paweł Deląg całym sercem jest za Reprezentacją, ale kibicuje również ekipom piłkarskim z Krakowa. Nie ma przy tym problemu z oglądaniem meczów Legii Warszawa, której kibicem od dziecka jest natomiast Sebastian Fabijański. Mateusz Kościukiewicz - podobnie jak jego filmowy bohater, Jan Banaś - kibicuje zagranicznej drużynie, a Wojciech Mecwaldowski woli inny niż piłka nożna sport. Jaki? Zobaczcie wideo!

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Alka
Przystojniaki i w temacie ;) Sceny piłkarskie w zwiastunie wyglądają fajnie :)
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn