Joanna Przetakiewicz: Nie mogę na siebie patrzeć na ekranie!

Redakcja Telemagazyn
Joanna Przetakiewicz, jurorka w programie "Project Runway" wyznała, że oglądanie samej siebie na ekranie to dla niej męka.

Joanna Przetakiewicz, która zasiadła w jury programu "Project Runway" wyznała, że bardzo nie lubi patrzeć na siebie na ekranie. Podczas kręcenia show ciągle coś jej się nie podobało i cierpiała, musząc przypatrywać się sobie.

CZYTAJ TAKŻE:
JOANNA PRZETAKIEWICZ ZDRADZA KULISY "PROJECT RUNWAY"
CZY JOANNA PRZETAKIEWICZ BĘDZIE SUROWYM JUROREM W "PROJECT RUNWAY"? [WIDEO]

- Kiedyś słuchałam swojej przyjaciółki aktorki, pięknej kobiety, która mówiła: Nienawidzę patrzeć na siebie na ekranie, to jest dla mnie najgorsza męka. Ja sobie wtedy pomyślałam, że ona chyba zwariowała, przecież to na pewno musi być dla niej jakaś wielka przyjemność i satysfakcja. Rozumiem ją, ponieważ też tego nienawidzę. Nie mogę na siebie patrzeć! No właśnie nic mi się nie podobało (na planie Project Runway - przyp. red.): ujęcie, profil... Ja zresztą jestem wobec siebie bardzo, bardzo wymagająca i rzeczywiście trudno jest mi osiągnąć dokładnie to, czego bym od siebie oczekiwała - wyznała w rozmowie z TVN.pl

CZYTAJ TAKŻE:
"PROJECT RUNWAY" OD 2 MARCA W TVN!
"PROJECT RUNWAY" OD NIEDZIELI 2 MARCA W TVN! [ZOBACZ ZWIASTUN + ZDJĘCIA]

Styl życia

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn