"Kozacka miłość" odcinek 143. Oksana próbuje udobruchać ojca. Aliona prosi Ilję, by pozwolił jej jechać do Ustiużyna. Mężczyzna nie do końca jej ufa... [STRESZCZENIE ODCINKA]

Krzysztof Połaski
Czas na 143. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Oksana próbuje udobruchać ojca. Aliona prosi Ilję, by pozwolił jej jechać do Ustiużyna. Mężczyzna nie do końca jej ufa... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 143. odcinku "Kozackiej miłości".

"Kozacka miłość" odcinek 143 - we wtorek, 20 lipca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

"Kozacka miłość" odcinek 143

W 143. odcinku "Kozackiej miłości" Oksana namawia ojca, by wstrzymał się ze zwołaniem zebrania Kozaków, nim nie wróci Fiodor. Liczy, że to właśnie on zostanie wyznaczony na nowego atamana.

Aliona prosi Ilję, by pozwolił jej jechać do Ustiużyna. Nie podaje mu jednak powodu podróży. Mężczyznę ogarniają okropne podejrzenia. Lubasza sugeruje Galinie, by wzięła przyjaciela Koźmy na lokatora.

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn