13 z 34

fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Pierwsza miłość, odc. 3653 w środę 20.09.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.
Przerażona Melisa próbuje zrozumieć dlaczego znalazła się w tak beznadziejnej sytuacji. Nie rozumie dlaczego Ewelina jest wobec niej tak okrutna. Próbuje namówić ją na wypuszczenie jej na wolność. Ewelina jednak potrzebuje jej, aby pozbyć się Emilki z Wadlewa.
14 z 34

fot. Bogdan Bogielczytk/ATM Grupa
Pierwsza miłość, odc. 3653 w środę 20.09.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.
Śmiałka nie cieszy ponowna kadencja znienawidzonego wójta. Ten z kolei z radością święci triumfy. Krystyna jest nadal zła na brata za to jak zachował się wobec niej po weselu. Rozważa też powrót do swojego domu na Mazurach. Uważa, że już wystarczająco nadszarpnęła gościnności Śmiałka w Wadlewie. Sołtys wydaje się mieć inne zdanie w tej kwestii.
15 z 34

fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Pierwsza miłość, odc. 3654 w czwartek 21.09.2023 o godz. 18:00 w telewizji Polsat.
Do Igi i „Białego” dociera co zaszło między nimi. Postanawiają, że był to zwykły błąd i będą starali się o tym zapomnieć. Nie jest to jednak takie proste. „Biały” rzuca się w wir pracy by odsunąć od siebie natrętne myśli i wspomnienie spontanicznej chwili z Igą.
Julita odwiedza Filipa, który wciąż dochodzi do siebie po operacji. Brak perspektywy na zostanie chirurgiem sprawił, że nie ma już innego pomysłu na to co ze sobą zrobić. Julita opowiada mu o coraz bliższej relacji między Igą i „Białym”. Zależy jej, żeby Filip zapomniał o Idze.
16 z 34

fot. Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa