W piątek 21 czerwca odbędzie się w Moskwie gala "No Retreat, No Surrender", podczas której na ringu Krzysztof "Diablo" Włodarczyk skrzyżuje rękawice z Rosjaninem Rachimem Czakijewem, mistrzem olimpijskim wagi ciężkiej z Pekinu z 2008 roku. Stawką pojedynku jest pas mistrzowski federacji WBC, którego po raz piąty bronić będzie Włodarczyk.
"Diablo" do tej pory na zawodowym ringu stoczył 50 walk, z których wygrał 47 (33 przed czasem). Rachim Czakijew ma na koncie 16 zwycięstw (12 przez nokaut) i żadnej porażki.
Transmisja będzie dostępna tylko w systemie PPV Cyfrowego Polsatu w jakości HD i telewizji internetowej ipla, w cenie 40 zł.
CZYTAJ TAKŻE:
"DIABLO" WŁODARCZYK ZDRADZAŁ ŻONĘ
PRÓBA SAMOBÓJCZA KRZYSZTOFA WŁODARCZYKA?

Nowe eksponaty w Muzeum Twierdzy Toruń
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Fryzjer gwiazd przyjrzał się "sianowatym" włosom Liszowskiej. Ma dla niej cenną radę
- Usadzili Romanowską przy Dowborze! Byli dla siebie tak niemili, że widać na ZDJĘCIACH
- Kinga Rusin wróci do "Dzień dobry TVN"?! Tylko u nas sensacyjne szczegóły
- Ekspertka o piosence Gardias: "W studiu można zdziałać cuda". Mocne słowa!