CZYTAJ TAKŻE:
TROJANOWSKA ZNOWU OPOWIADA O SWOIM ŻYCIU
IZABELA TROJANOWSKA IDZIE DO REKLAMY
- Zdecydowałam się na podniesienie łuku brwiowego włóknami kolagenowymi - i to dało świetny efekt. Dzięki temu oczy jakby zrobiły się większe - powiedziała "Super Expressowi".
- Nie robiłam sobie żadnej inwazyjnej operacji, gdyż jestem ich przeciwniczką. Nie jestem fanką choćby najpiękniejszej twarzy, niezdolnej do mimiki. Są natomiast dzisiaj inne metody poprawiania urody czy też jej podkreślania - i takie mnie interesują... Co ważniejsze, zabieg ten jest odwracalny. Gdyby efekt nie spełnił moich oczekiwań, można by go cofnąć. Ale zapewniam, nie ma takiej potrzeby - powiedziała Trojanowska.
CZYTAJ TAKŻE:
"WIELU MĘŻCZYZN NADAL SIĘ MNĄ INTERESUJE"
PRAWDA O JEJ NOWEJ MIŁOŚCI!
Jak przyznała aktorka i piosenkarka, wcześniej poprawiła sobie czoło i kurze łapki botoksem, a teraz zamierza na siłowni poprawić figurę.

Wideo