MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"True Crimes". Katarzyna Warnke o spotkaniu z Jimem Carreyem: Wygląda na nieśmiałego chłopca [WIDEO]

Adriana Słowik
Katarzyna Warnke zagrała w filmie „True Crimes”. Jak polska aktorka wspomina pracę u boku Jima Carrey'a i Martona Csokasa? Posłuchajcie, co nam zdradziła!

„True Crimes” to amerykański thriller psychologiczny, do którego zdjęcia kręcone są w całości w Krakowie. Scenariusz inspirowany jest reportażem Davida Granna dla gazety „The New Yorker”. Dziennikarz opisał w nim historię Krystiana Bali, skazanego w 2007 roku na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo domniemanego kochanka swojej żony. W rolach głównych występują hollywoodzkie gwiazdy – Jim Carrey i Charlotte Gainsbourg. Film był kręcony w Krakowie. W obsadzie amerykańskiej produkcji znaleźli się również polscy aktorzy: Agata Kulesza, Maja Ostaszewska i Robert Więckiewicz.

CZYTAJ TAKŻE:

W filmie wystąpiła także Katarzyna Warnke. Aktorka wcieliła się w postać dziennikarki, która prowadzi spotkanie z pisarzem - zbrodniarzem (w tej roli Marton Csokas).To była jedna scena, ale z takim ogromnym napięciem i wymagająca ode mnie jakiejś finezji - zdradziła w rozmowie z Telemagazyn.pl Katarzyna Warnke. Na planie aktorka poznała także Jima Carrey'a, który zagrał w filmie główną rolę. Posłuchajcie, jak Katarzyna Warnke wspomina swoje spotkanie z hollywoodzkim gwiazdorem!

Premiera filmu „True Crimes” planowana jest na 2016 rok.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Manuel przyznaje się żonie, czego pragnie. Pozwoli mu na to?

Manuel przyznaje się żonie, czego pragnie. Pozwoli mu na to?

Jak skończy Melis z „Miłość i nadzieja”? Zdradzamy finał jej knowań!

Jak skończy Melis z „Miłość i nadzieja”? Zdradzamy finał jej knowań!

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn