"Twoja na zawsze" od poniedziałku do piątku w TV4 o godz. 16:00
"Twoja na zawsze" to meksykańska telenowela, która podbija serca widzów TV4. To romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku.
"Twoja na zawsze" - Olvido
Olvido jest młodziutką kwiaciarką mieszkającą w Taxco z ciotką Eufrasią. Kobieta pastwi się nad Olvido od dziecka i wykorzystuje każdą okazję, by zatruć jej życie. Bardzo wcześnie zmusiła ją do porzucenia szkoły i pójścia do pracy, ale na przekór przeciwnościom Olvido jest pogodną, pełną ciepła dziewczyną, gotową zawsze pomagać innym i zjednującą sobie sympatię ludzi.
Melissa Barrera
W piękną i uroczą kwiaciarkę w serialu "Twoja na zawsze" wciela się Melissa Barrera - meksykańska aktorka i wokalistka urodzona 4 lipca 1990 roku w Monterrey. Już podstawówce wystąpiła w szkolnych musicalach takich jak "Grease", "Aida" i "Footloose". W telewizji zadebiutowała w 2011 roku w reality show "La academia", gdzie zaprezentowała swój talent wokalny.
W 2013 roku była częścią duetu Melissa y Sebastian, z którym nagrała swój pierwszy studyjny album, a ich cover "Mamma Maria" stał się przebojem.
W 2012 roku Melissa Barrera wystąpiła w dwóch telenowelach "La mujer de Judas" i "La otra cara del alma". Dwa lata później zagrała Olvido w telenoweli "Twoja na zawsze" obok wenezuelskiego aktora Daniela Elbittara. W 2015 roku wystąpiła w ostatnie telenoweli wyprodukowanej przez TV Aztekę "Tanto Amor". Do obydwu seriali nagrała utwór przewodni. Piosenkę do "Tanto Amor" nagrała wspólnie z Kalimbą.
Melissę można także zobaczyć w filmach "L for Leisure" (2014) oraz "Manual de prncipiantes para ser presidente" (2016).
