MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Tylko nie mów nikomu". Tomasz Sekielski nakręcił film o pedofilii w Kościele katolickim! Będzie mocniejszy niż "Kler" Smarzowskiego?

Krzysztof Połaski
Dziennikarz Tomasz Sekielski, który po drodze napotkał na wiele problemów, w końcu dopiął swego i zrealizował film o pedofilii w Kościele katolickim. W sieci właśnie pojawił się zwiastun obrazu pt. "Tylko nie mów nikomu". Będzie mocniejszy niż "Kler" Smarzowskiego?

"TYLKO NIE MÓW NIKOMU" - SEKIELSKI NAKRĘCIŁ FILM O PEDOFILII WŚRÓD KSIĘŻY

"Tylko nie mów nikomu" to film dokumentalny autorstwa Tomasza Sekielskiego, w którym głos oddaje ofiarom polskich księży. Jak duża jest skala pedofilii w Kościele katolickim? Co księża robili, aby zamknąć usta swoim ofiarom? Tego wszystkiego dowiemy się filmu "Tylko nie mów nikomu".

Tomasz Sekielski miał ogromne problemy, ale dokończyć film, jednak udało się to dzięki zbiórce pieniędzy na portalu Patronite. Z pewnością wielu zależało, aby film nigdy nie ujrzał światła dziennego. W sumie nic dziwnego, skoro dziennikarz zapowiada, że w filmie w kontekście pedofilii padną nazwiska znanych kościelnych hierarchów.

Premiera filmu "Tylko nie mów nikomu" odbędzie się 1 maja. Film będzie można za darmo obejrzeć na YouTube.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn