W rytmie serca
Grace of My Heart, USA 1996
Edna Buxton wygrywa konkurs wokalistek. Wkrótce poznaje Joela Millnera, początkującego producenta, który dostrzega w jej kompozycjach szansę dla siebie i dla niej.
Reżyseria:Allison Anders
Czas trwania:140 min
Kategoria wiekowa:
Gatunek:Film/Film obyczajowy
W rytmie serca w telewizji
Illeana Douglas
jako Edna Buxton
John Turturro
jako Joel Millner
Matt Dillon
jako Jay Philips
Eric Stoltz
jako Howard Caszatt
Bruce Davison
jako John Murray
Patsy Kensit
jako Cheryl Steed
Allison Anders
Scenariusz
Allison Anders
Reżyseria
Jean-Yves Escoffier
Zdjęcia
Larry Klein
Muzyka
Ruth Charny
Producent
Daniel Hassid
Producent
Opis programu
Losy głównej bohaterki oparte są na biografii Carole King, amerykańskiej piosenkarki i kompozytorki. Edna Buxton wygrywa konkurs wokalistek. W nagrodę dostaje możliwość dokonania pierwszych nagrań. Wkrótce jednak czeka ją rozczarowanie: żadna z wytwórni nie jest nią zainteresowana. Dopiero kiedy poznaje Joela Millnera, początkującego producenta, ten dostrzega w jej kompozycjach szansę dla siebie i dla niej. Wprowadza Ednę do wytwórni Brill Building, ale namawia, żeby zamiast sama występować, zaczęła pisać piosenki dla męskich grup wokalnych.
Podobne programy
Powiązane artykuły

"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan w skąpym kostiumie kąpielowym trzy miesiące po porodzie! Fani doceniają naturalność
