Żmuda-Trzebiatowska pobiegnie w sztafecie olimpijskiej

Redakcja Telemagazyn
Marta Żmuda-Trzebiatowska, Alicja Wochowska, Beata Pawlikowska, Michał Żebrowski, Mariusz Czerkawski, Janek Mela, Przemysław Babiarz i Artur Partyka. To członkowie polskiej sztafety olimpijskiej.

CZYTAJ TAKŻE:
ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA W REKLAMIE ZAMIAST BACHLEDY-CURUŚ
ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA: MAM KRZYWE NOGI

Oprócz gwiazd, w polskiej sztafecie weźmie udział 18 innych osób, które wygrały konkurs na Facebooku, organizowany przez firmę Samsung.

Sztafeta wystartowała wczoraj - dokładnie 100 dni przed rozpoczęciem igrzysk w Londynie. 27 lipca pochodnia z ogniem olimpijskim dotrze na Stadion Olimpijski w Londynie, gdzie zostanie zapalony znicz. W sztafecie z ogniem olimpijskim pobiegnie łącznie 8 tys. osób z całego świata. Biegacze przebiegną przez ponad 1000 miejscowości.

CZYTAJ TAKŻE:
ŻMUDA ZAROBI 750 TYSIĘCY ZŁOTYCH
WIECZOREK I ŻMUDA - BĘDZIE ROMANS?

Żmuda-Trzebiatowska odczuwa tremę przed biegiem w sztafecie. Podkreśla też, że udział w sztafecie to dla niej powód do dumy.

  • Podczas konferencji wzięłam do ręki pochodnię. Choć wygląda dość solidnie, to nie jest ciężka - powiedziała we wtorek, podczas konferencji prasowej, na której ogłoszono skład polskiej sztafety.

Źródło: Gazeta Wrocławska

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
ja
To wstyd !!!, jak można było dopuścić do tego, kompromitacja Pani Marta być może ma uznanie w serialach ale powinna się sama zastanowić czy jej wypada przyjmować taką rolę, są przecież zasłużeni sportowcy którzy mogli nieść ogień olimpijski, SKANDAL!!!!!!
m
miki
No to dobrze, że szampon zmieniła. Może jej się włosy nie będą lepić.
k
kloss
Żmudzie to nawet znicz mogę przypalić byle była w stroju gimnastycznym
E
Emd
Ale jaja,zamiast sportowcow biegną celebryci? To o medale tez walczą?
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn