Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła dwie edycje "Azja Express" i jedną "Ameryka Express". Dziennikarka towarzyszyła gwiazdom w odległych zakątkach świata, ale w jej życiu przyszedł czas na zmiany. Woźniak-Starak w 2019 roku zrezygnowała z podróżniczego formatu na rzecz powracającego do telewizji "Big Brothera". Prezenterka podobnie jak przed laty Martyna Wojciechowska, będzie rozmawiać z uczestnikami, którzy będą opuszczać Dom Wielkiego Brata.
Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w "Ameryka Express"? Tego na razie nie wiadomo, ale dziennikarka zasugerowała w jednym z wywiadów, że jej miejsce w "Ameryka Express" powinien zająć były uczestnik reality-show.
Gdybym była na miejscu mojego dyrektora, to zatrudniłabym Gośkę Rozenek. Ona byłaby hitem! - ujawniła w Fakcie Agnieszka Woźniak-Starak.
Jak sądzicie, czy Małgorzata Rozenek-Majdan sprawdziłaby się w roli prowadzącej "Ameryka Express"? Dajcie znać w komentarzach!
