"Azja Express 2". Joanna Przetakiewicz następczynią Małgorzaty Rozenek-Majdan? "Królowa kontentu" [WIDEO]

Adriana Słowik
Fot. materiały prasowe TVN
Fot. materiały prasowe TVN
Łukasz Jakóbiak i Joanna Przetakiewicz to uczestnicy 2. edycji "Azja Express". Jak mówca motywacyjny ocenia towarzyszkę? Czy słynąca z zamiłowania do luksusu Przetakiewicz poradziła sobie w Azji?

Pierwsza edycja "Azja Express" okazała się hitem. To dzięki show TVN poznaliśmy m.in nowe oblicze Małgorzaty Rozenek-Majdan, której kariera po programie zdecydowanie nabrała rozpędu. Czy nowa edycja show również będzie obfitować w barwne osobowości? Jedną z najbardziej charyzmatycznych par 2. edycji "Azja Express" jest Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak. Co mówca motywacyjny mówi o słynącej z zamiłowania do luksusu towarzyszce?

-Jest dla mnie największym zaskoczeniem, pozytywnym, bo jest największą fighterką, jaką poznałem - przyznał Łukasz Jakóbiak. Czy Joanna Przetakiewicz okaże się następczynią Małgorzaty Rozenek-Majdan? Zobacz wideo!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn