"Barwy szczęścia" odcinek 1970. Pijany Kniewski rzuci się na Klarę! Zżera go zazdrość? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
W 1970. odcinku serialu "Barwy szczęścia" będziemy świadkami pijackich wybryków pisarza Kniewskiego. Sprawdź, co się wydarzy!

"Barwy szczęścia" odcinek 1970. już w piątek, 28.12.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

program tv

Kniewski (Michał Witkowski) nie może się pogodzić z faktem, że to Klara (Olga Jankowska) dostała zagraniczne stypendium literackie. W 1970. odcinku serialu "Barw szczęścia" przesadzi z alkoholem i przyjdzie do niej z wyrzutami!

Zacznie wyzywać Klarę od złodziejek i grozić jej konsekwencjami. Posunie się nawet do rękoczynów. Hubert (Marek Molak) ledwo zdoła go powstrzymać! Kniewski nie przestanie im jednak wygrażać:

Matko, jaki upadek! Wyrodni, mali ludzie... Rzygać mi się chce, jak na was patrzę. I jeszcze chamstwo! Nie, ja tego tak nie zostawię!

Przestraszona Klara zacznie nawet myśleć o rezygnacji ze stypendium. Ukochany będzie ją jednak przekonywał, by nie zważała na groźby i skorzystała z wyróżnienia. Aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście opuszczą Polskę, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Piotr Mróz pokazał swoją nową partnerkę! Widzowie „Gliniarzy” świetnie ją znają!

Piotr Mróz pokazał swoją nową partnerkę! Widzowie „Gliniarzy” świetnie ją znają!

Wymyśliła podły sposób, by zniewolić Alego! Aynur też posuwa się do perfidii

Wymyśliła podły sposób, by zniewolić Alego! Aynur też posuwa się do perfidii

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn