"Botoks" w telewizji. Kiedy i gdzie oglądać kontrowersyjny hit Patryka Vegi w TV?

Kamila Glińska
fot. Anna Gostkowska, Copyright (C) Vega Investments
fot. Anna Gostkowska, Copyright (C) Vega Investments
"Botoks" Patryka Vegi w TV! Film po raz pierwszy można oglądać w otwartej telewizji. Premierowa emisja "Botoksu" odbędzie się we wtorek, 7 maja 2019 r. Gdzie oglądać? O której godzinie będzie "Botoks"? Sprawdź szczegóły!

"Botoks" w TV - gdzie oglądać?

"Botoks" Patryka Vegi zostanie pokazany po raz pierwszy w otwartej telewizji. Film miał swoją premierę kinową w 2017 r. i wywołał sporo kontrowersji. Mimo miażdżących opinii krytyków, był to najchętniej oglądany film roku. "Botoks" otrzymał też nagrody dla najgorszego filmu roku - za bezwstydny produkt, żerowanie na niskich instynktach i sprzedawanie starych dowcipów jako faktów.

Teraz będzie można go obejrzeć w TV. "Botoks" pokaże Telewizja Polsat we wtorek, 7.05.2019 o godz. 20:05. W filmie występują: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerują im: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska.

"Botoks" w TV - o czym jest?

Szpital ukazany w "Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Dystrybutorzy wskazują, że film pokazuje historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów.

"Botoks" - zwiastun

[facebook]https://facebook.com/telemagazynpl?tabs=;strona[/facebook]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

X
Xyz
Bardzo okrojony. Połowa filmu ucięta. Szkoda
e
eberle
Ten labioplastyk to naprawde istnieje czy to taki pomysł na potrzeby filmu?
G
Gosciowa
No właśnie, w końcu ktoś pokazał realia panujące w niejednym ze szpitali, żal normalnie.
a
ad12
ale syf
A
Anonim
O 20 taki film puszczają brak słów
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn