"Cena miłości" odcinek 110. Zaręczyny Cziczek i Hakana! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Cziczek i Hakan spotykają się już od jakiegoś czasu. Mężczyzna postanawia oświadczyć się. Sprawdź, co wydarzy się w 110. odcinku "Ceny miłości".

"Cena miłości" odcinek 110. - TVP2, piątek, 25 sierpnia 2017, godz. 17:05

"Cena miłości" odcinek 110. - TVP2, piątek, 25 sierpnia 2017, godz. 17:05

Cziczek (Feride Çetin) poznała Hakana (Sinan Tuzcu) w najtrudniejszym momencie swojego życia. To właśnie towarzystwo tego mężczyzny pozwoliło jej przetrwać trudne chwile. W międzyczasie Hakan związał się z Pelin (Ahu Yağtu), którą ostatecznie zostawił dla Cziczek właśnie. O tym związku dowiedział się także Sawasz (Murat Yıldırım). Baldar początkowo źle przyjął tę informację, ale zaakceptował związek swojej byłej żony.

W 110. odcinku serialu "Cena miłości" Cziczek i Hakan wybierają się do restauracji. Na miejscu spotykają Jasemin (Nurgül Yeşilçay) i Pelin. Ta druga jest zmieszana na widok swojego byłego mężczyzny z inną kobietą.

Podczas obiadu Hakan wyznaje Cziczek swoje uczucia i prosi ją o rękę! Wieczorem natomiast mężczyzna przekazuje tę informację Larze. Dziewczynka, mimo że polubiła Cziczek od pierwszego spotkania, źle reaguje. Nie jest zadowolona, że jej ojciec wiąże się z inną kobietą.

Sawasz natomiast odwiedza Hasipa, żeby podziękować mu za udzielenie pomocy. Między braćmi dochodzi w końcu do szczerej rozmowy. Okazuje się, że Hasip wie, kto był jego ojcem, dlatego Baldar zaprasza go do swojej firmy. Sawasz oferuje Hasipowi znaczną sumę pieniędzy, ale ten odmawia.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 8

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

f
fanka
Mi też ?
X
XXX
jest mi coraz smutniej, gdy pomyślę, że już w czwartek pożegnamy się z "Ceną miłości" :(
J
Julka
Zmiany na lepsze nie widać, niestety! Tu "Esmeralda", tam stareńki jak świat "VInettou" - coś jakby nawiązanie w "postępie" do nowej podstawy programowej:( Co do "Asi" , to popieram w całej rozciągłości! Murat Yildirim i Tuba Buyukustun grają rewelacyjnie!!! No i mamy w serialu starożytną Antiochię , czyli dzisiejszą Antakyę z jej starożytnym klimatem ( św. Paweł, św.Piotr, św. Ignacy byli z nią związani), choć samo miasto jest w tej chwili podobno bardzo brudne. W filmie tego nie widać, bo i nie o to chodzi. Chodzi o przezwyciężanie dumy, niesamowitego uporu , o walkę w imię miłości. Murat - Demir po kilkuletnim rozstaniu mówi do Tuby- Asi :"Przebacz mi, wyjeżdżając myślałem, że sam siebie ukarzę, a tymczasem ukarałem ciebie. Wybacz mi te zmarnowane pięć lat". Rozterki wewnętrzne bohaterów są głębokie i nadzwyczaj wiarygodnie zagrane. Cudowna i"chemiczna" para, plus mała Cagla Cakar, jako Asya! To tak na zachętę dla tych, którzy mogą wpłynąć na tych , którzy decydują o zakupie seriali. Zamiast "Wciąż mam nadzieję"- przepraszam! , zamiast "Nadziei i miłości" o wiele bardziej wartościowa byłaby "Asi"!
Z
Zosia
Turecki serial Asi to niepowtarzalna melodramatyczna nowela o dziewczynie imieniem Asi z Tubą i Muratem w roli głównej.Tuba jest niezwykle piękną,utalentowaną aktorką.Jej cudowna gra ,osobisty czar i modelowa sylwetka zafascynują widza.Serial niezwykle wychowawczy,kochająca się rodziną pokona nienawiść .Piękna Asi tak jak i Jej ojciec przywiązania jest do ziemi i zna język przyrody. .W rodzinne strony po 20latach wraca młody,bogaty człowiek. Na ziemiach gdzie mieszka Asi ukryta jest tajemnicą Demira i jego rodziny.W rolę Demira cu[wulgaryzm] wcielił się Murat i razem z Tubą tworzą niepowtarzalną parę w świecie kina.Partnerzy i boku Tuby błyszczą bardziej niż zwykle.Zagrała też z Enginem z Fatmagül i Kivancem z Imperium miłości ,warto i te seriale oglądnąć, biją one rekordy popularności na świecie ,a my wciąż ich nie znamy.Wracamy do oklepanych staroci jak Esmeralda.Oby zmiana była na lepsze,w co bardzo wierzę.
L
Luiza
Film piękny ale wasze opisy są również urocze.?
Y
YS
Trzeba pisać do telewizji w sprawie zakupu "Asi", ja już tak zrobiłam :) A im więcej będą odbierać takich sygnałów, to może się uda. Murat i Nurgul w "Cenie miłości" , Murat i Tuba w "Asi" tworzą pary idealne, są tak przekonujący, że odnosi się wrażenie , iż to naprawdę para zakochanych. No cóż między aktorami też coś musi być, bo inaczej nie będzie to "prawdziwe". Druga część "Rozdartych serc" po odejściu aktorki , to już nie to! Obejrzałam jeden i ...koniec. Swoją drogą scena śmierci Gulseren bardzo przejmująca, no i Chazal wreszcie przejrzała na oczy. "Cena miłości" to serial niepowtarzalny i na długo pozostanie w naszej pamięci, bo rzeczywiście i tematyka , i różnorakie wątki, aktorzy - na czele z Muratem i Nurgul to jest coś , co myślącego widza przyciąga . Szkoda, że to koniec:( A o "Asi" trzeba pukać wyżej, bo jeśli nie , to trzeba będzie oglądać na youtube.
n
nena
To prawda,że chemia jest między Muratem i Nurgul,szkoda,że również nie prywatnie,bo pasują do siebie.W rozdartych sercach tego nie ma,bo prywatnie bohaterowie mieli konflikt.Nurgul podała Erkana do sądu za mobbing aż w końcu zrezygnowała z gry w serialu.Zrobią,że zginie w dniu ślubu z Dzihanem i już nie będzie grać w późniejszych odcinkach-szkoda bo bez niej ten serial sporo straci.Zresztą nie wiadomo czy tvp zakupi te odcinki.A wracając do Ceny Miłości to poprostu wartościowy serial i szkoda,że to już koniec.Prosimy teraz o" Asi" na jesienne wieczory?
H
Hala
Ile ten Sawasz ma na głowie, ale już jego wytrzymałość się kończy. Nie jest taki radosny i pełen optymizmu - widać to w mimice i smutnym spojrzeniu - a jeszcze na dodatek przytrafił się brat przyrodni. Po pierwszym szoku, zaakceptowany. Jasemin , jak to kobieta w ciąży, nerwy ma pod skórą i jej zniecierpliwienie spada też na Sawasza ..., ale nadal, gdy patrzy się na tę filmową parę wyczuwa się fluidy, które ich łączą. Murat i Nurgul są bardzo dobrymi aktorami i bardzo dobrze ich obsadzono. Takiej chemii nie widzimy np. w "Rozdartych sercach" , gdzie Nurgul Yesilcay partneruje Erkan Petekkaya . No i wreszcie szczęście uśmiechnie się do Cziczek. Niech ma dziewczyna coś z życia, bo brat - obłąkany psychopata zgnębił ją totalnie i wstyd przyniósł.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn