"Elif" odcinek 245. Necdet postrzelony! Kto za tym stoi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kamila Glińska
Necdet naraził się nie jednej osobie. Czy ktoś doprowadzi go do śmierci? Sprawdź, co wydarzy się w 245. odcinku serialu "Elif"!

"Elif" odcinek 245. w czwartek, 17.05.2018 o godz. 13:45 w TVP1! - sprawdź program tv

program tv

Arzu (Cemre Melis Çınar) zleciła Serdarowi (Hakan Bozyiğit) zabicie Necdeta (Gürhan Gülbahar). Jest wściekła, że ojciec che ożenić się z Goncą (Dilara Yüzer). Także Erkut (Umut Ölçer) zaczął spiskować z Arzu. Kenan (Volkan Çolpan) natomiast także ciągle myśli o zemście na Necdecie.

W 245. odcinku serialu "Elif" Veysel (Hasan Ballıktaş) dostaje kwiaty, a w nich bilecik z pogróżkami. Pod pretekstem miesiąca miodowego wyjeżdża z Tulay (Derya Şen). Necdet zostaje postrzelony, znajduje go Gonca i dzwoni po karetkę.

Arzu jest przekonana, że to Serdar strzelił, natomiast Aliye (Aysun Güven) i Selim (Emre Kıvılcım) podejrzewają, że to Kenan zemścił się na teściu. Pelin i Feraye (Sinem Akman) wdrażają swój plan. Selim dostaje wiadomość od swojej byłej dziewczyny.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn