"Elif" odcinek 448. Elif oskarżona o kradzież! Dziewczynka ucieka ze szkoły! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kamila Glińska
Elif rozpoczęła naukę w nowej szkole. Niestety jedna z dziewczynek nie obdarzyła jej sympatią. W 448. odcinku serialu "Elif" Elif zostanie oskarżona o kradzież! Sprawdź, co wydarzy się w 448. odcinku "Elif"!

"Elif" odcinek 448. we wtorek, 19.03.2019 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) poszła do nowej szkoły i bardzo się z tego cieszy. Tymczasem, Selim (Emre Kıvılcım) wciąż siedzi w areszcie za postrzelenie Arzu (Cemre Melis Çınar). Kobieta jest już w coraz lepszym stanie.

W 448. odcinku serialu "Elif" Serdar (Hakan Bozyigit) próbuje przebłagać Goncę (Dilara Yüzer) i odwieść ją od rozwodu, ale ta pozostaje nieugięta. Cevahir (Serhat Üstündağ) jest zazdrosny o Yusufa (Umut Özkan). Nie może znieść, że mężczyzna zyskał w oczach wszystkich, ratując Melek (Selin Sezgin) i doprowadzając do aresztowania zbrodniarza.

Mualla zwabia do siebie Veysela (Hasan Ballıktaş) pod pretekstem spotkania sprzedażowego. Ten zaskoczony napastliwością kobiety, ucieka z jej mieszkania. Beril podrzuca swoje kredki do plecaka Elif i oskarża ją o kradzież. Zrozpaczona dziewczynka ucieka ze szkoły.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Katia
Film z życia wzięty,prawdziwe historie,oglądam każdy odcinek.Zaznaczam NIE mam Alzheimera,fajne luzacko się ogląda.
A
Axl
Film niedorobiony ogłupiający należało by go zastąpić czymś innym dnooooo.
M
Marta
Serial, jakich mało. Tak głupi, że aż śmieszny. W kółko to samo, cały czas kłopoty. Oglądałam go do czasu, do jakiegoś 200-setnego odcinka i zwątpiłam. To serial dla ludzi z alzheimerem (podobnie jak "Moda na sukces"). Hahaha!
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn