"GLINIARZ I PROKURATOR" od stycznia w TV Puls i TV Puls2! [ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
"Gliniarz i prokurator" wracają na antenę (fot. AplusC)
"Gliniarz i prokurator" wracają na antenę (fot. AplusC) AplusC
Kultowy serial "Gliniarz i prokurator" od 7 stycznia w Telewizji Puls!

Od stycznia w TV Puls i PULS 2 będzie można oglądać nominowany do nagrody Emmy serial "Gliniarz i prokurator". Telewizja Puls kupiła wszystkie 102 odcinki tej produkcji.

"Gliniarz i prokurator" to kultowy i bardzo lubiany w Polsce serial kryminalny, w którym niezwykle groźny dla bandytów duet tworzą lokalny prokurator - "Grubas" McCabe - oraz bystry gliniarz Jack Styles. Trzecim bohaterem filmu jest… przesympatyczny pies prokuratora, który nie tylko towarzyszy swojemu panu na każdym kroku, ale i… przypomina go z wyglądu. Serial był dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy za najlepsze zdjęcia.

"Gliniarz i prokurator" - premiera 7 stycznia o godz. 17:00 w TV Puls oraz 8 stycznia o godz. 7:00 w TV Puls 2!

Serial będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w TV Puls i w tych samych dniach w TV Puls 2 o godz. 7:00.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Marek
To swietny serial sensacyjno-kom
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn