Agnieszka Kotońska zdobyła popularność w 2014 roku, dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym komentuje to, co jest pokazywane w telewizji. Celebrytka od swojego telewizyjnego debiutu przeszła spektakularną metamorfozę. Jakiś czas temu udało jej się zrzucić ponad 30 kilogramów.
Agnieszka Kotońska coraz szczuplejsza
Jedna z najbarwniejszych uczestniczek "Gogglebox. Przed telewizorem" nadal zaskakuje. Kotońska spędza długi czerwcowy weekend nad polskim morzem, a konkretnie w Mielnie. To właśnie stamtąd opublikowała w sieci zdjęcia, które wywołały lawinę komentarzy.
Agnieszka Kotońska wskoczyła w krótkie szorty i odsłoniła zgrabne nogi. Jej fani są przekonani, że znowu pozbyła się kilku kilogramów.
Jaka chuuuudaaaa❤️ pięknie!
Kurcze jaka chudzinka :) szacun Aga
Aguś ! Wyglądasz bosko
Super figura????????
Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie na Instagramie. Jak podoba się wam przemiana Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox. Przed telewizorem"?
