"Gogglebox. Przed telewizorem". Ciężarna Patrycja Szreder pochwaliła się przystojnym mężem! Fani zachwyceni!

Redakcja Telemagazyn
fot. instagram.com/patrycja__szreder
fot. instagram.com/patrycja__szreder
Celebrycki baby boom trwa w najlepsze. Już niedługo na świat przyjdzie kolejne dziecko programu "Gogglebox. Przed telewizorem", bowiem w zaawansowanej ciąży jest Patrycja Szreder. Piękna fotomodelka teraz pochwaliła się swoim przystojnym mężem!

Patrycja Szreder, która wraz z Martą Karpińską komentuje oglądane programy oraz audycje telewizyjne, jest jedną z najświeższych gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem", ale dziewczyny nie tylko zdążyły się już zaaklimatyzować w show, ale też sporo namieszać!

Trudno sobie wyobrazić już teraz program TTV bez dwóch pięknych modelek, a już wkrótce ich grono się jeszcze powiększy, bowiem w drodze na świat jest pierwsze dziecko Patrycji Szreder. Ciężarna influencerka chętnie publikuje w sieci kolejne swoje zdjęcia, jednak teraz pokazała fotografię, jakiej chyba nikt się nie spodziewał!

Patrycja Szreder, chociaż sporo publikuje, to jednocześnie bardzo dba o swoją prywatność. Dlatego wielu się zdziwiło, że na jednej z najnowszych fotek gwiazda TTV zdecydowała się pokazać swojego przystojnego męża! Fani byli wręcz zachwyceni (pisownia oryginalna)!:

Słodkie zdjęcie

????????????

Piękna para ????❤️

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 31

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gis
Nie mówcie tak. Kto na nią patrzy to mówi że ładna. To prawda. Tylko po co tak afiszować brzuch. Mam dwoje cudownych dzieci ale nikt oprócz moich najbliższych nie oglądał na zdjęciach mojego brzucha
R
Ruski poznaniak
Gwiazdy? Czego gwiazdy? Discopolo?
O
Olo
Przecież to gangus jakiś
K
Katarzyna
Boże i te zrobione ustaJak to się w ogóle może podobać....
F
Fukinbox
Bleszantrapa
N
Nick
Wygląda jak strach na wróble z krainy oz
W
Wstyd
Nie ochodzi
N
Naga prawda
Boże ona jest brzydka.Niech zdejmie tą tapetę z twarzy
M
Monika
Niby was nie interesuje a wszyscy włazicie na ten artykuł ???
M
Monika
Niby was nie interesuje a wszyscy włazicie na ten artykuł ???
g
gość
eDz....ki przestańcie [pokazywać te swoje paskudne brzuszyska,skąd to przyszło,że ledwie zaciąży a już cały świat o tym wie.Gwiazda jaka gwiazda,niedouczone,bez zawodu,szkoły kawałek napompowanej baby i tyle.Zadna gwiazda,
U
Ulunia
Gwiazda to jest na niebie.Nie urągając tej Pani ale nic ciekawego nie wnosi do programu w którym uczestniczt a jej życie prywatne kompletnie mnie nie obchodzi
L
Ludek
Parą dwóch kobiet które nie wnoszą niczego do tego programu. Sa nijakie i jak dla mnie do wymiany.
A
Annndre
Takich jak ona są tysiące a może miliony one wszystkie wyglądają podobnie co za gust .ja i tak uwielbiam blondynki jak moja żona .
A
Agata
Może ktoś mie oświeci, ta Pani jest znana z............ bo nie wiem,jaki kraj takie celevrytki.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn