Jolanta Pieńkowska przyjęła wyzwanie Filipa Chajzera. Zrobiła SPLASH! [ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
SPLASH Jolanty Pieńkowskiej (fot. screen z jastrzabpost.pl)
SPLASH Jolanty Pieńkowskiej (fot. screen z jastrzabpost.pl)
Filip Chajzer zrobił "splash" na wizji i nominował do tego samego Jolantę Pieńkowską. Dziennikarka przyjęła wyzwanie.

Jolanta Pieńkowska, mimo że przebywa na wakacjach, przyjęła wyzwanie rzucone jej przez Filipa Chajzera. Przypominamy: FILIP CHAJZER WYKONAŁ SPLASH I NOWMINOWAŁ JOLANTĘ PIEŃKOWSKĄ [WIDEO]

"Nie wiedziałam co to jest, ale syn szybko mi wytłumaczył, powiedział, że to jest głupie i bez sensu. Moim zdaniem też, ale skoro rzuciłeś mi wyzwanie, to podejmuję rękawicę" - powiedziała Pieńkowska na filmie publikowanym na jastrzabpost.pl.

CZYTAJ TAKŻE:
JOLANTA PIEŃKOWSKA TAŃCZY AKROBATYCZNY ROCK AND ROLL [WIDEO]
JOLANTA PIEŃKOWSKA TAŃCZY DO HITU DONATANA "MY SŁOWIANIE" [WIDEO]

Dziennikarka nominowała do kolejnych "splashów" swojego syna Mateusza oraz swoich kolegów z "Dzień Dobry TVN", Bartosza Węglarczyka i Roberta Kantereita, po czym wskoczyła do basenu. SPLASH wykonany.

Styl życia

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

a
aga
hehe fajnie, Pieńkowska umie się bawić i ma poczucie humoru. ogólnie świetna z niej babka!
o
ola
Jakaś dziwna jest ta nowa moda. Dla mne wielki plus dla Pieńkowskiej, bo nie wiem czy ja bym się na coś takiego zdecydował
M
Mila
No proszę, a mówią że Jola nie ma poczucia humoru. Mamy teraz dowody na to że potrafi wyjść zwycięsko z każdej sytuacji.
m
monia
pani Pieńkowska jest niezła :D dystans do siebie i poczucie humoru to jej atuty jak widać!
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Marta Nawrocka też jest fanką tatuaży. Jak wypada na tle wytatuowanego męża?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn