Katarzyna Sowińska chciała zostać dziewczyną Bonda! [WIDEO]

Krzysztof Połaski
Katarzyna Sowińska jest jedną z polskich aktorek, która próbuje swoich sił w Hollywood. Aktorka zdradziła, że bardzo chciała zostać dziewczyną Bonda i wzięła udział w castingu do jednej z części przygód o agencie 007.

Katarzyna Sowińska opowiedziała Robertowi Patolecie o swojej karierze w Stanach Zjednoczonych. Stara się regularnie brać udział w castingach zarówno w Ameryce, jak i w Polsce.

Kiedy jest w Warszawie i nie może bezpośrednio uczestniczyć w przesłuchaniach za oceanem, wówczas wysyła własne nagranie wideo. W ten sposób kilka lat temu uczestniczyła w walce o rolę Saksy w popularnym serialu "Spartakus".

Natomiast idąc śladami Izabeli Scorupco, wzięła udział w castingu do jednego z filmów o Jamesie Bondzie. W tego typu rekrutacjach aktorskich Kasia widzi swoją szansę. Kibicuje też koleżankom i kolegom z Polski, którzy próbują zrobić karierę w USA.

Źródło: WideoPortal/x-news

Styl życia

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Ida Nowakowska ma nowy wygląd i... pracę! Jest teraz gwiazdą węgierskiej telewizji!

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Marieta Żukowska debiutuje z mężem na salonach! Jej ukochany to nie byle kto

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn