Konkurs "Wygraj kubek. Oglądaj Na południe na CBS Drama"

Redakcja Telemagazyn
Od 25 grudnia w dni powszednie o godzinie 21.00 będą oni mogli śledzić losy Ray’a i Frasera w 2. sezonie serialu "Na Południe", tylko na kanale CBS Drama (fot. mat. prasowe)
Od 25 grudnia w dni powszednie o godzinie 21.00 będą oni mogli śledzić losy Ray’a i Frasera w 2. sezonie serialu "Na Południe", tylko na kanale CBS Drama (fot. mat. prasowe)
Z okazji emisji na kanale CBS Drama 2. sezonu serialu "Na Południe" mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 ślicznych kubków termicznych z serii Aladdin - Artist - Matte Stephens, które na pewno przydadzą się w mroźne dni.

"Na Południe" to serial opowiadający o perypetiach Bentona Frasera, odważnego przedstawiciela Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej, który patroluje niebezpieczne ulice San Francisco wraz ze swoim głuchym, czytającym z ruchu warg, wilczurem Diefenbakerem. Jednak to nie wszystko, gdyż pewne tajemnicze morderstwo połączy drogi Frasera z dowcipnym detektywem amerykańskiej policji, Ray’em Vecchio. Ten niesamowity duet dostarczy widzom sporej dawki zabawy, inteligentnego humoru, a także dreszczyku emocji. Od 25 grudnia w dni powszednie o godzinie 21.00 będą oni mogli śledzić losy Ray’a i Frasera w 2. sezonie serialu "Na Południe", tylko na kanale CBS Drama.

Z okazji emisji na kanale CBS Drama 2. sezonu serialu "Na Południe" mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 5 ślicznych kubków termicznych z serii Aladdin - Artist - Matte Stephens, które na pewno przydadzą się w mroźne dni.

Co zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy
zarejestrować się
====
w naszym serwisie i w komentarzu pod tym tekstem odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe:


Jaki powinien być idealny policjant? Odpowiedź krótko uzasadnij.
====

Na odpowiedzi czekamy od 20 grudnia 2013 r. od godziny 15.30 do 29 grudnia 2013 r. do godziny 23:59:59. Odpowiedzi osób niezarejestrowanych w serwisie nie będą brały udziału w konkursie.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Powodzenia!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 30

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

m
madziik@...
a kiedy wyniki?? bedzie cos na maila??
m
mek.pl@...
Idealny policjant powinien przestrzegać wszystkich przepisów i zasad, które ma egzekwować, w szczególności powinien być uczciwy, kulturalny, zrównoważony i trzeźwy, nie tylko na służbie. Może czepiać się o nie włączone światła, bo sam świeci... przykładem! Powinien siedzieć w radiowozie nasłu[wulgaryzm]ąc radia, jedząc pączki i pijąc kawę, ale nie z lenistwa, a dlatego, że wszystkich przestępców już wyłapał, a kolejni się nie pojawiają, gdyż każdy woli być policjantem niż bandytą, gdy widzi takiego idealnego policjanta.
k
kajko18@...
Dobry Policjant nie powinienn przedewszystkim budzić strachu, wśród zwykłych obywateli. Ponadto policjant musi umieć słuchać, słuchać i rozumieć ofiary przestępstw. Jedynie taki policjant dobrze służy społeczeństwu.
m
magda-17_17@...
Idealny policjant powinien pomagać - przede wszystkim. Według mnie powinien być ten wykształcony, błyskotliwy, by mógł rozwiązywać kryminalne zagadki. Powinien przestrzegać pewnych zasad. Wydaje mi się, że pewne naginanie zasad może być usprawiedliwione jedynie wtedy, gdy nie było innego sposobu na dojście do władzy. Nie powinien za to czerpać korzyści z bycia policjanta: chodzi mi o to, by nie znęcał się na innymi, "bo mu wolno", "bo on ma władzę". Musi brać odpowiedzialność za to co robi. Jak również powinien być odważnym, bo w końcu wybrał odważny zawód. Policjant nie jest zawodem dla dresiarzy, ale to zawód dla ludzi, którzy chcą służyć innym. Bo to pewnego rodzaju służba, pomoc, dbanie o bezpieczeństwo, dbanie o przestrzeganie prawa. Dlatego tak ważne jest, by sam policjant przestrzegał to prawo.
324marta342@...
Idealny policjan przede wszystkim powienień stać po stronie prawa i nie przechodzić na tą drugą, złą stronę. Podstawą też jest odwaga i niezłoność w prowadzeniu ciężkich śledztw.
c
cnst@...
Wydaje mi się, że aby odpowiedzieć na to pytanie należałoby przyjrzeć się pracy policjanta z bliska a nie tak jak robimy to dziś, czyli „z doskoku”. Ciężko według mnie określić tutaj cechy charakteru takiego człowieka jeśli nie wiemy jakie charaktery mają policjanci osiągający najlepsze efekty w swojej pracy. Musielibyśmy dostać garść statystyk, zobaczyć kto jest najbardziej skuteczny lub kto rozwiązał najwięcej spraw i dopiero wtedy możemy zacząć „tworzyć” naszego idealnego policjanta. Bo co z tego, że napiszemy tutaj, że powinien być miły, przyjazny, honorowy itp. jeśli być może tacy policjanci są najgorsi w swoim zawodzie i jak przychodzi co do czego to niewiele jest z nich pożytku? Nie wiem jak Was ale mnie chyba tak naprawdę niewiele interesuje jakimi cechami charakteru będzie się wyróżniał, najważniejsze żeby dbał o nasze bezpieczeństwo i nie ulegał wszechobecnej korupcji. Chciałbym mieć pewność, że to jest człowiek na którym mogę polegać i który zrobi wszystko abym nie musiał się obawiać żyć w tym kraju. No i najważniejsza rzecz, ponieważ wszyscy są równi wobec prawa dlatego też mam nadzieję, że idealny policjant wszystkich by tak samo traktował, bez względu na to jakim samochodem jeżdżą i ile mają pieniędzy na koncie.
m
marjankaxl@...
Dobry glina to taki Dr Jekyll i Mr Hyde - każdy obywatel powinien mieć w nim pomoc a bandyta swojego pogromcę. Dobry glina to ogień i woda , gołąbek pokoju i laska dynamitu dobry glina powinien zasługiwać na miano " dobry "
s
sgoha28@...
przede wszystkim skuteczny (nic tak nie cieszy jak pozytywne zakończenie sprawy, rozwikłanie zagadki) a cała reszta to już dodatki typu odwaga, honor...
m
mika19@...
profesjonalistą i człowiekiem-2w1;)
j
johnny_mnemonic@...
Idealny policjant powinien być jak skrzyżowanie głównych bohaterów z "Drogówki" i "Bogów ulicy". Bo to co nas otacza to się nazywa bezprawie. Tam gdzie ostatni sprawiedliwi na wyprawie i jak kończą w nierównej sprawie. Policjanci jako Bogowie ulicy? Tak! ... i tak dobrego kina "policyjnego" dawno nie widziałem (oprócz Drogówki) . Mocny film, gdzie przestępcy nie mają łatwo, ale stróże prawa ... coraz gorzej.
b
batonzo@...
Idealny policjant strzeże prawa, ale i dostrzeże we mnie blondynkę. Swiatła brak, jakiego światła? Trzeba znaleźć trójkąt ukryty w czeluściach samochodu? Poproszę o inny zestaw pytań - policjant to zrozumie. Nie zrozumie natomiast prowadzącego po alkoholu, zajeżdżającego drogę innym i wyprzedzającego na podwójnej ciągłej. Trochę surowości, trochę wyrozumiałości, trochę humoru i zero pobłażania dla kryminalistów, pijaków, damskich bokserów i traktujących zwierzęta jak zabawkę.
i
iwojan40@...
Nie ma jednolitego zestawu cech, którymi powinien się charakteryzować dobry policjant, gdyż praca w różnej służbie ma różne wymagania. Wspólne dla wszystkich są tylko wymogi formalne, czyli: obywatelstwo polskie, nieskazitelna postawa moralna i patriotyczna, posiadanie pełni praw publicznych, niekaralność. Policjant nie może być członkiem partii politycznej. Wśród wymagań psychologicznych najważniejsza jest umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi oraz prowadzenia rozmowy w sposób, który da policjantowi niezbędne informacje. Ponadto powinien odznaczać się empatią i chęcią niesienia pomocy. Konieczna jest też umiejętność pracy w zespole i podporządkowania się decyzjom przełożonych. Praca policjanta wymaga odporności na stres i prace w trudnych warunkach. Wymagane są także dokładność, spostrzegawczość, szybki refleks, dobry wzrok. Musi go także cechować dyskrecja, gdyż zdobywane przez niego informacje mają charakter tajny. Pamiętajmy jednak policjant też człowiek !
a
a.filipowska@...
Idealny policjant powinien być przede wszystkim człowiekiem. Regulaminy regulaminami, prawo prawem, zasady zasadami, ale są sytuacje, które wychodzą poza standardy i wtedy właśnie to jest najważniejsze. nie zapominać, że jest się człowiekiem...
b
bitter71@...
Policjant idealny – pytacie, więc powiem: Powinien kilka włosów siwych mieć na głowie, bo to doświadczenie czyni ideałem: ma powalać intelektem, niekoniecznie ciałem. Musi umieć myśleć szybko i logicznie, podejrzanych gburów ganić sarkastycznie, być sprawnym fizycznie, mieć auto postawne - z dobrym przyspieszeniem, i hamulce sprawne. Ponadto policjant idealny może mieć partnerkę bystrą, która mu pomoże; I jeszcze w sukcesach, w pełnym bezpieczeństwie: czworonóg ich wesprze, szczekające szczęście!
v
villheroin@...
Idealny policjant to osoba o silnym kręgosłupie moralnym,a ponadto odważna, wytrzymała psychicznie i nieulegająca presji otoczenia. Idealny policjant stoi na straży prawa nawet wtedy, gdy złoży broń oraz oznakę. Wyznacznikiem jego skuteczności nie są statystki ani odznaczenia, lecz sukcesy i respekt, jakim go darzą ludzie pracujący z nim, bądź mający z nim do czynienia niekoniecznie z własnej woli. W byciu idealnym policjantem zdecydowanie bardziej przydaje się być nieugiętym, czujnym i wzbudzającym respekt, niż przesadnie wylewnym i zapobiegliwym. Postępowanie zgodnie z wyznacznikami etyki zawodowej jest niezwykle ważne, podobnie jak umiejętność rozmawiania z ludźmi i pozyskiwania od nich informacji, jak i udzielanie pierwszej pomocy.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn