"Kozacka miłość" odcinek 47 - we wtorek, 9 lutego, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2
W 47. odcinku "Kozackiej miłości" Nikoła dowiaduje się o zbrodni, której dopuścił się jego ojciec. W ślad za Fiodorem wyjeżdża ze stanicy. W Konstantynowie niemal dochodzi do spotkania z policjantami.
Bogdan nie wydaje Gruszyna atamanowi. Zauważywszy szpiega, Koźma i Soroka opuszczają las. Ignatij mówi Oldze, że Aliona była kochanką Kolewanowa.
"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?
Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Wideo