Kuba Molęda o powrocie do mediów: Nigdy nie przerwałem kariery muzycznej [WIDEO]

Redakcja Telemagazyn
Kuba Molęda (fot. screen z Facebook.com)
Kuba Molęda (fot. screen z Facebook.com)
Znany z występów w młodzieżowym zespole LO27 Kuba Molęda będzie jedną z gwiazd programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po kilku latach przerwy będzie to dla wokalisty powrót na główne strony portali i czasopism. Muzyk jednak uważa, że nigdy nie wycofywał się z życia publicznego.

Zobacz wideo:

Kuba Molęda największą popularność zdobył pod koniec lat 90. Przez ostatnie lata nie budził zainteresowania mediów. Muzyk jednak nie wie, co było powodem ciszy medialnej wokół niego, bo nawet na chwilę nie przerwał kariery muzycznej.

Przez cały czas nagrywałem kolejne płyty, grałem też koncerty. Z mojej perspektywy niewiele się zmieniło. Nie wiem, co było przyczyną mojego wycofania się z mediów. To nie jest tak, że któregoś dnia powiedziałem, że kończę z życiem publicznym. 5 lat temu wydałem płytę z moim bratem „2xM”, była to jednak muzyka mniej komercyjna od tej wykonywanej w LO27 – wyjaśnia Molęda.

CZYTAJ TAKŻE:
KUBA MOLĘDA ŹLE ZNOSI CHARAKTERYZACJE W PROGRAMIE "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" [WIDEO]

Oprócz śpiewania w nieistniejącej już grupie LO27 Kuba Molęda zajmował się także aktorstwem oraz podkładaniem głosu do filmów animowanych. Można było go zobaczyć m.in. na deskach Teatru Muzycznego Roma.

Wcieliłem się w rolę Alfreda w musicalu „Taniec Wampirów” Romana Polańskiego. Spektakle nie są jednak tak medialne jak projekty muzyczne. Od wielu lat pracuję także przy dubbingach, gdzie wcielam się w postacie z bajek. Oprócz tego nagrywam piosenki do bajek. Cały czas coś się dzieje w moim życiu, nie miałem nawet chwili wytchnienia – dodaje piosenkarz.

Ostatnia płyta Kuby Molędy, „2xM”, ukazała się w 2007 roku. Najnowszym utworem nagranym przez piosenkarza jest singiel „Nie mów, że nie” z 2012 roku. Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsatu gości od marca 2014 roku. Zwyciężczynią pierwszej edycji była Katarzyna Skrzynecka. Premierowe odcinki 2 edycji programu będzie można oglądać od 6 września w telewizji Polsat.

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Komentarze 12

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

l
log
Ja mysle ze on ma wiecej charakteru niz tacy z kwadratowa szczeka i rzucajacy przerywnikami chlopak daje sie do siebie przekonac jest mily ,sympatyczny wie co mowi i mowi z sensem a ze ma delikatne rysy takie dostal widocznie a ja powiem ze to tylko na plus LUDZIE JESTESCIE ZAWISTNI ale coz parafrazujac klasyka sorry taki mamy narod
L
Liza
Ludzie, ech ludzie. Po co w Was tyle jadu? Mężczyzny nie odróżnić od kobiety? Jeśli się komuś coś nie podoba może nie powinien oglądać osoby, której nie lubi? Nienawiść o podłożu zazdrości.... Wolę delikatnego mężczyznę, niż aroganckiego ''macho''. Szkoda, że dzisiaj się tych pierwszych nie docenia, tylko na siłę chce się z nich zrobić postrachy okolicy.... Molęda dzięki delikatnym rysom twarzy wzbudza zaufanie. Nie wiem jaki ma charakter, ale raczej nie obnosi się pychą. Co jest jego ogromnym plusem w dzisiejszych czasach, gdzie o to nie łatwo.
H
Hehehe
Monicccca: Napisał ktoś, kto przed i stawia kropkę xD
m
magda
BEZ przesady to jego styl i nie wygląda jak baba!!!!
R
R.
Baba jak wypisz wymaluj!
B
Blanko
To córka Anny Grodzkiej?
M
Monicccca
Usuń kilka zębów z buzi, będziesz robił lepsze wrażenie , bo teraz wyglądasz jak palant z dużą ilością zębów. I popracuj nad wypowiedziami bo ani składu, ani ładu. I zmień stylistę bo wyglądasz jak kobieta.
M
Michalina
Dawno tak twarzy nie wykrzywiałam jak podczas kilku sekund jego wypowiedzi. Nie dam rady do końca tego posłuchać. Człowiek już dziś nie ma pewności czy ma do czynienia z babą czy facetem. Smutne to.
B
B.
Wydaje mi się, że obecny w mediach był w około 98 roku, więc co on chrzani o swojej obecności w mediach? O wycofaniu się? Nikt go nie chciał w mediach a on wraz z bratem pchał się każdą szczeliną by tylko pokazać się w mediach. Siedź w domu Jakubie, bo nie długo takich jak Ty będą zabijać za zboczenie na ulicach w biały dzień. Pozdrawiam. Beata F.
R
Renata
Jak bym miała takiego "niewiadomoco" syna, to bym się załamała. Chłopie zrób z siebie chłopa a nie stylizujesz się na babę. Zetnij te kudły, bo to już dawno nie modne.
M
Matwusz
Precz z takimi dziadygami... palić na stosie takie chłopobaby. Niewiadomo co to jest chłop czy baba :/
p
p
co to za gay?
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn