"Lekarze" TVN 14.10.2013 odc. 7. Co się wydarzy? Olga wprowadza się do Maksa!

Redakcja Telemagazyn
"Lekarze" (fot. AplusC)
"Lekarze" (fot. AplusC)
"Lekarze" nowe odcinki. Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku 3. serii "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 14 października o 21:30 w TVN-ie!

W 6. odcinku 3. sezonu "Lekarzy" ciężarna Olga Rojko (Magdalena Boczarska) trafia do szpitala z silnymi bólami brzucha. Lekarka boi się, że straci dziecko. Przerażony sytuacją jest również Maks (Paweł Małaszyński), który jednak stara się pocieszać byłą kochankę. Alicja (Magdalena Różczka) bardzo źle znosi całą sytuację, nie może pogodzić się z tym, że Keller tak bardzo angażuje się w życie Olgi i ich wspólnego dziecka. Kobieta podejmuje decyzję o wyprowadzce z mieszkania i udaje się do swojego ojca Leona.

CZYTAJ TAKŻE:
"LEKARZE" TVN 7.10.2013 ODC. 6. CIĄŻA OLGI ZAGROŻONA! ALICJA WYPROWADZA SIĘ Z DOMU!
POWSTANIE 4. SEZON SERIALU "LEKARZE"

W 7. odcinku 3. serii "Lekarzy" Keller prosi Olgę, by po wyjściu ze szpitala zamieszka u niego, co bardzo cieszy kobietę - informuje serwis SuperSeriale.pl.

Jak myślicie, czy w takiej sytuacji związek Maksa i Alicji przetrwa?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn