"Love Island. Wyspa miłości". Marietta Fiedor była w związku z Kamilem z "Hotelu Paradise"! Dlaczego się rozstali?

Marietta Fiedor, finalistka "Love Island", wyznała w jednym z wywiadów, że była w związku z Kamilem Piórkowskim, uczestnikiem ostatniej edycji "Hotelu Paradise". Jak celebrytka wspomina tę relację? Sprawdź, co powiedziała!

Marietta Fiedor I Franek Rumak zajęli drugie miejsce w pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" i zaskarbili sobie dużą sympatię fanów. Niestety, związek uczestników randkowego show nie przetrwał długo. Mimo to uczestniczka wciąż ma spore grono obserwatorów.

Okazuje się, że w przeszłości Marietta była w związku z Kamilem Piórkowskim, uczestnikiem innego programu randkowego, 2. edycji TVN-owskiego "Hotelu Paradise". Ich relacja rozpadła się jednak bardzo szybko. - Ja szukałam stałego związku, a Kamil szukał raczej przygody. Nie było nam razem po drodze - mówiła celebrytka w rozmowie z Jastrząb Post. Mimo to Marietta i Kamil utrzymują przyjazne stosunki.

Fiedor przyznała, że Kamil ma trudny charakter i nie każdy może go polubić, wyliczyła jednak wiele zalet swojego eks. - Kamil jest bardzo specyficznym człowiekiem. Nie każdy go polubi. Ale ma wiele pozytywnych stron. Jest bardzo opiekuńczy, dba o kobiety i ma do nich spory szacunek - powiedziała, po czym dodała, że nigdy nie spotkała się z jego strony ze złym traktowaniem. - Ja nie spotkałam się z tym, aby był zły w stosunku do mnie, po prostu nasze drogi się rozeszły - skomentowała.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn