"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1165. WE WTOREK, 13.10.2015 O GODZ. 20:40 W TVP2!
"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1165. WE WTOREK, 13.10.2015 O GODZ. 20:40 W TVP2!
Franek (Piotr Nerlewski) jest coraz bardziej widoczny w życiu Natalki (Marcjanna Lelek) i Uli (Iga Kreft). To on odebrał poród i ma zostać ojcem chrzestnym małej Hani. Przyczynia się jednak tym samym do spięć między siostrami. Jego zaangażowanie w sprawy Mostowiaczek niepokoi także jego mamę.
W 1165. odcinku "M jak miłość" Zarzycka (Jowita Budnik) nie ukrywa, że nie jest zadowolona z kontaktów Franka z Natalką - panną z dzieckiem. - Jak nie jedna siostra, to druga. A co jedna to lepsza. Będziesz się teraz interesował panną z dzieckiem synu? - wypytuje.
Franek nie zamierza jednak tłumaczyć się przed matką. - Mamo daj spokój sobie i mi... - ucina temat. Czy matka Franka dopnie swego i oddzieli syna od Natalki i Uli? - Jak każda mama martwi się tym, czy syn dobrze ulokował uczucia. Ta postać, pewnie jak wiele matek w takiej sytuacji, musi czuć się niezręcznie.Mamie Franka odpowiadałaby tylko księżniczka. Taka dziewczyna, o której byłaby pewna, że uszczęśliwi jej syna - powiedziała Jowita Budnik w ''Kulisach serialu M jak miłość''.
Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 1165. odcinku "M jak miłość"!
CZYTAJ TAKŻE:
