Magdalena Narożna w bikini pozdrawia swoich fanów. "Bogini"
Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, jak wiele innych polskich gwiazd wypoczywa i ładuje baterie. Wokalistka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami zarówno ujęciami z koncertów i imprez, na których występuje, jak i uchyla rąbka swojej codzienności.
Magdalena Narożna w bikini. Jej figura robi wrażenie!
Obecnie Magdalena Narożna wraz z najbliższymi wypoczywa w jednym z parków wodnych, a ujęciami z wypoczynku postanowiła się podzielić z fanami. Jej zdjęcia w bikini wywołały lawinę komplementów! Obserwatorzy liderki zespołu disco-polo docenili, że gwiazda wrzuciła zdjęcie nietknięte programami do obróbki graficznej.
Pod zdjęciem Narożnej zaroiło się od komplementów i wyrazów zachwytu (pisownia oryginalna):
Ulala wyglądasz Pięknie ❤️❤️ Miłego Wypoczynku ???? Buziaki ???? Pozdrawiam
Wooooo ale pedarda ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Jak zawsze piękna ????❤️❤️❤️????????????
Oj . Wyglądasz jak 18 stka ????
Masz cudowne ciało Madziu ????????❤️
Ślicznotka wyglądasz super zdjęcia super bikinik gratuluję życzę miłego tygodnia super pogoda bardzo ciebie lubię ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Śliczna kobieta i śliczna figura ❤️❤️❤️❤️❤️
Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl
