Marta Pałucka w programie "Najlepszy w mieście"

Krzysztof Połaski
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
W najbliższym odcinku serii „Najlepszy w mieście” ekipa programu uda się do Rzeszowa, gdzie wybierze najlepszą kosmetyczkę. W selekcji pomoże Marta Pałucka, czyli Miss World Poland 2015.

Do rywalizacji o tytuł najlepszej staną: Anna Kazior - prowadząca gabinet kosmetyczny Athelas, Joanna Szeremeta z CS Moon i Barbara Pado, reprezentująca Essence of Beauty. Maseczki, masaże, manicure, pedicure – który zabieg zapewni wygraną?

O tym zadecydują Renata Dębowska, ekspert w dziedzinie kosmetologii i Marta Pałucka, czyli Miss World Poland 2015.

Werdykt poznamy już w sobotę 16 stycznia o 22:00 w TTV.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kicia
Pani Joanna baaaaaardzo pewna siebie. Chyba nie znosi krytyki/konstruktywnej/ i te brudne ...wiertełka/powinny być jednorazowe/ i te co ma stalowe a powinna mieć ceramiczne, bo jak ekspert mowil, te stalowe nie mają prawa bycia w salonie. Strach sie bać. Ale ta pani wygląda na niereformowalną. "/Ja wiem najlepiej"i klientki nie słucham..Te pozostałe panie fajne, zjadła je trochę trema. Nie lubię jak kosmetyczka opatula mnie w koc/ tak jak pani Basia/, bo mam wrażenie, ze nie są te koce jednorazowe:) Chetnie skorzystałabym z usług i jednej i drugiej z naciskiem na panią Anne. To taka moja subiektywna opinia.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn