Lara Gessler i Tadeusz Müller zrobili niespodziankę swojej mamie na planie "MasterChefa". Magda Gessler została doprowadzona do łez! Jak na tę niespodziewaną wizytę zareagowała najbardziej znana restauratorka w Polsce?
Lara Gessler i Tadeusz Müller w "MasterChef"
Magda Gessler została zaskoczona przez swoje dzieci na planie "MasterChefa"! Jeden z odcinków programu był nagrywany w Dzień Matki i to właśnie wtedy Lara Gessler i Tadeusz Müller postanowili zrobić mamie niespodziankę. Okazuje się, że Magda Gessler naprawdę nic nie wiedziała!
Lara i Tadeusz, oprócz tego, że niespodziewanie pojawili się w studio, przynieśli mamie prezenty: Lara - tort, Tadeusz - chleb. - Znamy mamę bardzo dobrze i to są takie pewniaki - stwierdziła Lara Gessler. - Oczywiście najbardziej cieszyła się z faktu, że jesteśmy - dodała.
OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!
Sama Magda Gessler nie ukrywała łez, gdy zobaczyła córkę i syna na planie "MasterChefa". Później, w rozmowie z Telemagazyn.pl przyznała, że coraz częściej tęskni za swoimi dziećmi. Co jeszcze nam powiedziała? Zobacz wideo!