Minęło 50 lat od debiutu The Beatles w Ameryce [WIDEO]

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
The Beatles (fot. PictureLux)
The Beatles (fot. PictureLux) PictureLux
Pięćdziesiąt lat temu zespół The Beatles przyleciał do Ameryki. Artyści zostali zaproszeni do programu "The Ed Sulivan Show".

Mało osób w tamtym czasie kojarzyło The Beatles, jednak przed telewizorami zebrało się blisko 73 miliony Amerykanów. Występ w programie zagwarantował im czołowe miejsca na liście przebojów przez długie lata. Swoim przebojem "I want to hold your hand" podbili serca nie tylko Amerykanów, ale ludzi na całym świecie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NaM - Podlaskie ligawki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!
Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn