"Na Wspólnej" odcinek 2176. Ula nie chce, żeby rodzice adoptowali Tosię [ZDJĘCIA]

Redakcja Telemagazyn
Zuza i Kamil są zdecydowani na adopcję Tosi. Ula kategorycznie nie zgadza się na przyjęcie dziewczynki do rodziny.

"Na Wspólnej" odcinek 2176. - TVN, poniedziałek, 23.11.2015, godz. 20:15

"Na Wspólnej" odcinek 2176. - TVN, poniedziałek, 23.11.2015, godz. 20:15

Po śmierci mamy Tosi (Julia Lewenfisz-Górka) Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) zajęli się dziewczynką. Hofferowi udało się nawet dotrzeć do ojca Tosi, ten jednak nie chciał zająć się córką. W obecnej sytuacji dziewczynka może trafić do domu dziecka.

Hofferowie są gotowi na adopcję Tosi, jednak wcześniej wolą porozmawiać na ten temat z Ulą (Ania Niedźwiecka). Dziewczynka kategorycznie nie zgadza się na przyjęcie Tosi do rodziny. Zuza i Kamil starają się wytłumaczyć córce, że po adopcja kolejnego dziecka nie oznacza, że przestaną ją kochać.

Zuza jest przerażona reakcją Uli, jednak Kamil uspokaja żonę, że dziewczynka potrzebuje czasu z oswojeniem się z tą sytuacją. Jednocześnie Hofferowie nie mogą zwlekać za długo z decyzją, aby nie trzymać Tosi w niepewności.

Czy Ula zmieni zdanie?

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Wymyśliła podły sposób, by zniewolić Alego! Aynur też posuwa się do perfidii

Wymyśliła podły sposób, by zniewolić Alego! Aynur też posuwa się do perfidii

Hakan odchodzi, Feyyaz się droczy, a Alper ma kłopot. Wszystko się wyda?

Hakan odchodzi, Feyyaz się droczy, a Alper ma kłopot. Wszystko się wyda?

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn