"Na Wspólnej". Paulina Chapko jest w ciąży! Ojcem dziecka jest znany i młodszy piłkarz! Ukochanych dzieli 9 lat!

Krzysztof Połaski
Szczęśliwe chwile w życiu Pauliny Chapko. Polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z seriali "Na Wspólnej" czy "Ultraviolet" oraz filmów "Oszukane" czy "11 minut", pochwaliła się, że jest w ciąży! Oprócz ciążowych krągłości, Paulina Chapko pokazała także swojego ukochanego, który jest znanym piłkarzem!fot. AKPA | fot. Adam Jankowski / Polska Press
Szczęśliwe chwile w życiu Pauliny Chapko. Polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z seriali "Na Wspólnej" czy "Ultraviolet" oraz filmów "Oszukane" czy "11 minut", pochwaliła się, że jest w ciąży! Oprócz ciążowych krągłości, Paulina Chapko pokazała także swojego ukochanego, który jest znanym piłkarzem!fot. AKPA | fot. Adam Jankowski / Polska Press
Szczęśliwe chwile w życiu Pauliny Chapko. Polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z seriali "Na Wspólnej" czy "Ultraviolet" oraz filmów "Oszukane" czy "11 minut", pochwaliła się, że jest w ciąży! Oprócz ciążowych krągłości, Paulina Chapko pokazała także swojego ukochanego, który jest znanym piłkarzem!

Paulina Chapko jest w ciąży! Ojcem dziecka jest znany i młodszy piłkarz!

Paulina Chapko to polska aktorka, która w ostatnim czasie największą sławę zdobyła dzięki roli Eli w serialu "Na Wspólnej". Wcześniej Paulinę Chapko, zresztą razem z jej siostrą bliźniaczką, Karoliną, można było podziwiać m.in. w udanym serialu telewizji AXN pt. "Ultraviolet" czy filmie "Oszukane", który był dla sióstr pierwszym tak poważnym wyzwaniem aktorskim.

Plotki o ciąży Pauliny Chapko pojawiały się już od lutego, jednak artystka w żaden sposób ich nie komentowała. Aż do teraz, gdy opublikowała na swoim Instagramie zdjęciem ze swoim ukochanym, na którym wyraźnie widać ciążowy brzuszek aktorki!

Partnerem aktorki i ojcem jej dziecka jest znany ekwadorski piłkarz, Joel Valencia. Dawniej Ekwadorczyk grał w barwach m.in. Legii Warszawa oraz Piasta Gliwice, z którym w sezonie 2018/19 wywalczył Mistrzostwo Polski. Obecnie gra na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie AD Alcorcón, do którego jest wypożyczony z Brentfordu.

Paulina Chapko i Joel Valencia mieszkają wspólnie w Hiszpanii. Co ciekawe, między ukochanymi jest 9 lat różnicy. Paulina Chapko urodziła się 15 listopada 1985 roku, natomiast Joel Valencia na świat przyszedł 16 listopada 1994 roku.

Gratulujemy!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Komentarze 14

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

b
bou
Jak dla mnie może się walić z kim chce nawet z księdzem nic mnie nie zdziwi.
P
Patriotą
Przecież to bambus [wulgaryzm] A ta szmata puściła się z asfaltem.[wulgaryzm]
T
Troll Rasista
Ha ha ha mudzyn,nie znam go
P
Pepe
On jest znanym piłkarzem????? Pierwszy raz o nim słyszę
b
bou
Jaki rasizm? Przecież w ciązy sie tyje.
M
Mario
Z mamba fuj a nawet ja lubiłem.
~sylvi
Ten piłkarz o 9 lat młodszy za jakiś czas na pewno ją zostawi. Z dzieckiem na ręku. Niestety, taka prawda.
D
Do Joanna, poniżej:
Joanna skończona kretynko, od kiedy polska jest krajem kościelnym?? [wulgaryzm] wyjdź czasem ze swojej budy popatrzeć na świat...jak kretynie nie masz NIC do napisania to siedź prosta ruro w budzie ze stulonym pyskiem!!!
J
Joanna
Wstyd mi za Polaków którzy piszą tu komentarze...nie wiedziałam ze państwo choć takie kościelne a taki rasizm w was przemawia. Przykro czytać....
F
Francesco de la vega
Lubi kakao
M
Monia
Ona grała chyba prostytutkę ale w barwach szczęścia
D
Debora
Bardzo zycze pomyslnosci i spokoju. Piekni i zycie cudem jest....
S
Sp
Obrzydliwy rasizm . Twoje życie twoja sprawa . Niech Ci się układa A maleństwo niech zdrowe się urodzi.
b
bou
Żeby się nie roztyła.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn