Ojciec
Father, Bułgaria/Chorwacja/Niemcy 2012
Krótkometrażowy film animowany złożony z różnych animacji połączonych centralnym motywem przewodnim czyli postacią ojca. Obraz zrealizowany przez pięciu bułgarskich filmowców.
Reżyseria:Ivan Bogdanov
Czas trwania:16 min
Kategoria wiekowa:
Gatunek:Film/Film krótkometrażowy
Ojciec w telewizji
Galeria
Harry Anichkin
jako Father
Ivana Gavrilova
jako Sirma
Eltimir Alexandrov
jako Sancho
Delly Allen
jako Yana
Boris Deliradev
jako Boris
Katrin Toneva
jako Velina
Ivan Bogdanov
Reżyseria
Moritz Mayerhofer
Reżyseria
Asparuh Petrov
Reżyseria
Veljko Popovic
Reżyseria
Maria Stanisheva
Producent
Petar Dundakov
Muzyka
Opis programu
Krótkometrażowy film animowany złożony z różnych animacji połączonych centralnym motywem przewodnim czyli postacią ojca. Obraz zrealizowany przez pięciu bułgarskich filmowców był pokazywany wielu festiwalach filmowych, w tym także na festiwalu w Warszawie gdzie był nominowany do Grand Prix w kategorii krótkiego metrażu.
Podobne programy
Powiązane artykuły

Kina znowu otwarte! W repertuarze oscarowe hity oraz od dawna oczekiwane produkcje! Co warto obejrzeć?
!["Ojciec" z Ogrodnikiem, Olszańską i Malanowiczem na 18. Przeglądzie Filmowym Kino na Granicy [ZDJĘCIA]](https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/60/dd/397f90ef4df552fce21630db336c_o_mini.jpg)